Відгук від випускника 2ої Школи помічника народного депутата Миколи Волковського
Відгук від випускника 10ої Школи помічника народного депутата Миколи Волковського
Відгук від випускника 11ої Школи помічника народного депутата Олега Шульги
Відгук від випускника 11ої Школи помічника народного депутата Євгена Мирончука
Відгук від випускника 9ої Школи помічника народного депутата Поліщука Сергія
Відгук від випускниці 11ої Школи помічника народного депутата Тетяни Сулакової
Відгук від випускниці 12ої Школи помічника народного депутата Анастасії Торохтій
Відгук від випускника 11ої Школи помічника народного депутата Тараса Мельника
Олександра Павленко
Перший заступник міністра охорони здоров’я України

Іван Омелян
Тренер по комунікацям, ораторському мистецтву

Сергій Власенко
Народний депутат України 8 скликання

Павло Шеремета
Екс-міністр економічного розвитку та торгівлі України

Ірина Гандзюк
Помічник народного депутата України Миколи Княжицького.
Інна Богословська
Народний депутатат VII скликання, позафракційний

Ігор Гаврилов
Народный депутат Верховної Ради III скликання 1998-2002 гг.

Денис Пятигорец
Помічник народного депутата України Степана Івахіва.

Олександр Чубатенко
Народный депутат VII скликання.

Йовни Роберт
президент БФ «Нове покоління», голова комісії з питань моралі Громадської ради при Закарпатській ОДА, випускник Школи помічника народного депутата

Відгук про школу позитивний. Це реальний шанс знайти своє покликання, познайомиться з новими людьми, політиками та лекторами, які доступно розкривають теми. Школа дає новий поштовх до пошуку нових знань у політичному сегменті. Щоб стати успішним політиком і помічником народного депутата, потрібно пройти подібні школи, так як приходить повне розуміння про дану діяльність. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ, а особливо громадським лідерам.
 
Дейнега Олександр
помічник народного депутата України Семена Семенченка, випускник Школи помічника народного депутата

Вже будучи помічником народного депутата та маючи досвід спілкування з народними обранцями, я прийшов на Школу аби розширити свої знання. Отримані навики та досвід від почутого застосовую не лише в роботі, але й у повсякденному житті.
 
Ободовський Юрій
помічник народного депутата України Марії Матіос, випускник Школи помічника народного депутата

Перш за все, хотів подякувати організаторам Школи помічника народного депутата, за можливість прослухати курс лекцій, отримати посаду помічника – консультанта народного депутата України і вже навіть прочитати лекцію студентам школи! На моє глибоке переконання, ця школа являється першою сходинкою в політичній кар’єрі активної молоді, яка дозволяє реалізувати свої ідеї в якості помічників – консультантів народних депутатів України у стінах парламенту. Головне вірити в свої сили!
 
Зарічнюк Сергій
помічник народного депутата України Мустафи Найєма, випускник Школи помічника народного депутата

Щиро дякую організаторам ШПНД! Цей захід – це чудова можливість зрозуміти, чи дійсно ти хочеш бути помічником НД, чи розумієш, що тебе чекає на цій посаді! Багато цікавих лекторів, знайомств. Після закінчення ШПНД отримав можливість пройти стажування у Мустафи Найєма.
 
Ахмедов Ратан
помічник народного депутата України Анатолія Євлахова, випускник Школи помічника народного депутат

Я відвідую багато освітніх заходів, адже в освіті як і в спорті потрібно постійно тримати себе в тонусі. Чим якісно відрізняється ШПНД від інших проектів в сфері політики – це якість спікерів. Я поки що ніде не зустрічав стільки досвідчених та авторитетних людей в одному місці і дякую організаторам за те, що підготували такий чудовий мікс. Багато хто розглядає школу як можливість для трампліну і це правильно, адже нові контакти – це завжди нові можливості. Я ж розглядаю ШПНД в першу чергу як освітній проект, після випуску восени 2014 я регулярно відвідую лекції окремих спікерів, адже знання якими діляться такі особистості як Пинзеник, Чумак, Айвазовська, Шеремета та ін. безцінні. Запам’ятались слова першого Президента незалежної України: “Все починається з пошуку…шукайте, шукайте, шукайте”.
 
Камуз Анна
помічник народного депутата України Вікторії Сюмар, випускниця Школи помічника народного депутата

Я не прийшла до Школи помічника народного депутата, щоб стати помічником народного депутата, але стала. І це змінило моє життя. Саме під час лекцій у Школі я познайомилась з моїм теперішнім роботодавцем, народним депутатом України Вікторією Сюмар, з якою почала працювати через 3 дні після закінчення Школи і працюю дотепер. Коли життя дає тобі шанс, не можна дозволити собі його втратити. За 4 дні лекцій у Школі цих шансів дається дуже багато. Кожне нове знайомство, новий досвід, нові знання – це все шанси, які варто використовувати. Якщо Ви маєте сумніви, чи треба це Вам, я однозначно кажу: треба! Починати зміни в країні треба з себе, тому треба здобувати знання і досвід, приходити і міняти країну. Школа помічника народного депутата дає такий шанс.
 
Іванок Дмитро
помічник народного депутата України Дмитра Андрієвського, випускник Школи помічника народного депутата

Школа помічника народного депутата відкриває для слухачів завісу “realpolitik” по-українськи. А далі – хто має очі побачить, хто має вуха почує! І зробить, сподіваюсь, для себе висновки. І це головне. Адже без адекватної оцінки сучаного стану справ, будь-яка майбутня політична діяльність приречена на провал.
 
Вовк Надія
помічник народного депутата України Михайла Кобцева, випускниця Школи помічника народного депутата

А я хочу ще раз подякувати організаторам!Хочу подякувати за патріотизм Кармазіна, за професіоналізм Пінзеника, акторство Монтян, за цікавість Македона, за оригінальність та чесність Березовця, за то що я зрозуміла цілісність ігри “Політика”… Я стала помічником нардепа…тому що хотіла. Впевнена, що стану нардепом…тому що, хто крім нас!!! А головне, за що я вдячна Школі, так за можливість зустріти людей, яким небайдуже майбутнє нашої Украіни! Дякую Щіголь Ірині, Насті Бурмака, Шило Наталі та всім іншим з ким була можливість поспілкуватись та з ким була на лекціях! З такими мужнім, патріотичним та небайдужим народом Україна буде процвітаючою, європейською країною! Слава Україні! Героям Слава!
 
Брюханова Катерина
помічник народного депутата України Мустафи Найєма, випускниця Школи помічника народного депутата

У школу помічника народного депутата пішла по-перше для розуміння професії, “що таке бути помічником”. В мене була досить поважна посада в Міінстерстві юстиції України, і її втрачати я хотіла тількі на краще. На лекціях “школи помічника народного депутата” я почула саме те, що цікавило і зрозуміла що це моє. Нам розказали загальні засади політики та принципи роботи Верховної Ради, яка структура, які особливості, види народних дупутатів, специфіка їх роботи, коло обовязків помічника, загальні вимоги. Політикою я завжди цікавилась і захоплюваалсь, бачила тут своє майбутне. Але з чого починати і як не знала. Тепер я тут і почала свою карєру, своє майбутне в світі політики. І тепер ми будемо змінювати політику на краще і я хочу принсти гарні зміни в майбутне України!
 
Юліана Лінічук
випускниця Школи помічника народного депутата

Друзі, особисто від себе хочу сказати кілька слів, читаючи месседж-реліз вконтакті про даний проект, виникали дійсно різні думки, але в будь-якому випадку я знала – це буде цікаво. Зайшовши в конференц-зал бізнес-центру я зустріла велику кількість людей, абсолютно різних за темпераментом, типологією поведінки, політичними поглядами. Чотирі дні я мала змогу комунікувати з народними депутатами, провідними політологами, економістами та юристами. Завдяки цьому, я дізналась велику кількість інформації, яку не прочитаєш у жодному підручнику чи сторінці інтернет-ресурсу, апріорі це так. Але найголовніше – даний проект змінив мій образ мислення, скорегував і точно вказав мою ціль, і я скажу вам просто…просто дякую! Дякую команді організаторів, ви даєте людям великий шанс змінити життя! Дякую лекторам, це безцінний досвід, реальні речі, реальні думки, якими ви поділилися з нами! І дякую студентам курсу, ви особистості, дуже різні та цікаві люди, як я говорила зі сцени конференц-залу – хочу і буду підтримувати з вами зв’язок. Крокуйте впевнено тільки вперед, не давайте невдачам зупинити вас, і я думаю, ні, я знаю – у нас буде все до чого ми йдемо!
Олена Калугіна
випускниця Школи помічника народного депутата

Вітаю нас усіх із успішним завершенням навчання у «Школі помічника народного депутата». Висловлюю щирі слова вдячності:
– усім нашим лекторам-учителям, які, незважаючи на обмеження часу, максимально зробили свою справу та посіяли зерна знань.
– організаторам, які об’єднали нас і завдяки яким взагалі це все відбулося.
Для мене було задоволенням навчатися разом з такими життєрадісними, енергійними, цілеспрямованими творцями майбутньої історії України, а можливо й світоустрою в цілому. Тож до нових плідних зустрічей. Наснаги! Віри! Надії! Любові! Тільки вперед! Дякую усім!
Володимир Литвин
народний депутат України, 9-й Голова Верховної Ради України

Сьогодні виступив з лекцією перед студентами гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів різних міст України. Організатори звернулись з проханням розказати студентам про роботу помічника народного депутата. Однак заявлена тема була лише фоном обговорення нинішніх проблем держави.
Молоді люди активно цікавились ситуациєю в Криму, зміною влади в Україні, поверненням до Конституції 2004 року, пропозиціями дозволити українцям тримати вогнепальну зброю.
Від майже двохгодинного спілкування отримав надзвичайні позитивні враження – молодь дуже активна, допитлива, обізнана із процесами, які відбуваються в країні. За такими – майбутнє.
Ірина Ноздровська
екс-помічник народного депутата України, випускниця Школи помічника народного депутата

Я вчилася на ШПНД на другому курсі. Ще раз дякую за дуже і дуже класний проект,
як говорять «можна забути слова, але емоції не забуваються ніколи». На цьому семінарі було дуже багато позитивних емоцій, корисної та цікавої інформації.
Євген Єгоров
випускник Школи помічника народного депутата

Всім привіт, вже більше тижня стажуюся у Едуарда Багірова, робота, яку виконую, різнопланова
(робота з громадянами, з заявами, листами, зверненнями до тих же депутатів в різні органи і т.п).
Вже за час стажування дізнався багато корисної інформації. Тільки позитивні враження.
Роман Нейтер
випускник Школи помічника народного депутата

Я хотів подякувати Школі помічника народного депутата.
Після закінчення Школи я потрапив на стажування до Олега Ляшка і залишився працювати в нього в штабі.
А тепер балотуюся в депутати Київради від РПЛ
Ольга Розанова
випускниця Школи помічника народного депутата

У місті Києві відбулася дуже крута подія – Школа помічника народного депутата.
Дякую спікерам за нові знання та гарний настрій! Час пролетів непомітно і швидко.
Всім учасникам бажаю успіху в політичній сфері і нових можливостей розвивати себе!
А Каті і Лілі успішних освітніх проектів і надалі!
Дмитро Желудько
випускник Школи помічника народного депутата

Дякую всім учасникам другого курсу Школи помічника народного депутата.
Моя повага тренерам і доповідачам, політикам, які вибрали час для передачі мудрості молоді.
Окрема подяка організаторам. Всі ми робимо класну справу, ми круті! Тримаймося гуртом.
Юлія Ровенська
випускниця Школи помічника народного депутата

Чотири дні цікавих лекцій по 10 – 12 годин!
Чотири дні розмови про країну з відомими експертами, політиками і між собою в «кулуарах» школи!
Голова, переповнена думками про майбутнє, і сертифікат про успішне навчання.
Дякую організаторам! Цікаво, корисно, актуально!
Олександр Алфьоров
помічник народного депутата України, випускник Школи помічника народного депутата

Супер! Мені моє стажування також дуже сподобалось: водили під купол Верховної Ради,
водили в прес-центр депутатської групи (до якої входить депутат), возили на округ (було 3 зустрічі з виборцями),
дуже приємно було вчора потиснути руку депутату, у якого я стажуюся.
Всім задоволений. Велике дякую!
Андрій Шатирко
власник digital-агентства, випускник Школи помічника народного депутата

Хочу подякувати Організаторам за такий формат навчання.
Для кожного з нас це новий крок і велика сходинка в наших цілях!