Стаття
"Як я потрапила у політику?" студентка ШПНД Анастасія Литвин
Анастасія Литвин
Правила політики прості: очікуй не надто багато, працюй зовсім не мало і ніколи, НІКОЛИ, не засинай міцно. Ось, що насправді являє собою політика сьогодення. Ті, кому це під силу, обирають надскладний напрямок на наступні роки подальшого професійного життя. Я не стала виключенням.

Людина за своєю природою є політичною особою, кажуть філософи. Але ж кожен обирає свій шлях, наскільки хоче бути політичною особою...
Ще з самого дитинства я прагнула досягати нових результатів і була готовою відстоювати свою точку зору. Я пишалася своєю фундаментальною рисою характеру — вмінням допомагати, дарувати можливості та вирішувати. Тож мене завжди манило політичне життя.
А ще, важлива примітка: я з першого погляду закохалась в будівлю Верховної Ради України і знала, що з часом обов'язково туди зайду не лише поспостерігати, а й плідно попрацювати у кулуарах парламенту.

Тому, після юридичного досвіду за своєю спиною я захотіла покращити свій світогляд вирішила випробувати долю —
пройшла курси Школи помічника народного депутата України, отримала сертифікат і попрямувала до цілі: стати помічником народного депутата України.
Поставлена переді мною ціль звершилася. Тепер було складніше.
Я стикнулася не тільки з теоретичною частиною (Законом України «Про статус народного депутата України, Положенням про помічника-консультанта народного депутата України, Регламентом Верховної Ради України, Законом України «Про комітети Верховної Ради України), а й з реаліями та практикою.

Так я зрозуміла, що перелік повноважень і функцій помічника-консультанта народного депутата України не вичерпний. Необхідно докладати максимум зусиль і перетворювати свої слабкі сторони в дієвий механізм, який приведе до ефективних результатів. Кожен день для мене був, як новий. І так йшов насичений тиждень за тижнем, де була маса інформації, нових завдань, безперервних дзвінків, запитів та пропозицій.
Та все ж я знала, на що йду і жадала такої бурхливості, в результаті чого отримала неперевершений, унікальний та безцінний досвід у житті, який нині дарує можливість постійно рухатися вперед і відкривати потрібні мені двері.
Щиро вдячна за надану можливість і великий плацдарм
ШКОЛІ ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ!