Стаття
Школа помічника народного депутата змінила МЕНЕ і моє життя на 180 градусів!
Автор Юлія Юрків - працює державним експертом у Міністерстві соціальної політики.
Прийшовши до Школи, я подивилася на політику дещо з іншого боку і поринула в неї з головою. Хоча до початку навчання навіть припустити не могла, що колись буду пов'язана з цією сферою, так як завжди надавала перевагу роботі в комерційному секторі.
Вступила я на цю платформу скоріше для пошуку однодумців та нових знайомств, а не заради того, щоб стати помічником. Проте, з часом зрозуміла найважливіше, що саме ШПНД стала моїм «політичним містком», який провів у інший вимір та створив базу для політичної кар'єри в оточення успішних політичних діячів.
Саме від кожного учасника буде залежати успіх і результати навчання, адже головне усвідомити, що школа – це шанс, можливість, фортуна, а от чи зумієш ти скористатись цим, це вже питання кожного особисто.
Дослухаючись до слушних порад експертів школи, я зуміла налагодити тісні зв'язки зі спікерами, самостійно домовилась про додаткове стажування в органах влади, які мене зацікавили і навіть знайшла близьких друзів серед високопоставлених політиків.

Особисто від школи я отримала гарантоване стажування 14 днів у ВРУ (на VIP-пакеті), цікаві екскурсії та постійну підтримку організаторів. Опісля завершення навчання з отриманим багажем знань – я спробувала себе у конкурсі на Нову Державну Службу в центральні органі влади і це стало моїм першим кроком до політичної мети.
Наразі я працюю державним експертом в Мінсоцполітики та за цей час усвідомила, що все це отримала лише завдяки ВИКЛИКУ, який кинула собі, вирішивши вступити у ШПНД. Тепер моє життя і рівень розвитку не буде таким як колись.....

Також, щиро хочу подякувати організаторам, експертам та спікерам, які супроводжували протягом навчання.
Я отримала більше, ніж очікувала і всім, що маю зараз завдячую саме цій унікальній Школі.


Який ж висновок?


Друже, ШПНД дасть тобі більше шансів знайти свій єдиний і вірний шлях та розставити життєві пріоритети, тим самим створюючи твою особисту цінність, яка ніколи не знеціниться..

Пам'ятай – країна починається з ТЕБЕ!
Хто, як не ми і коли, як не зараз!?

Тому саме зараз подай заявку на вступ до Школи помічника народного депутата і отримай свій «щасливий квиток» у політичне майбутнє!!!!

Слідкуй за Юлею у соц мережах!