Стаття
Стажування в компанії, що відповідає твоїм інтересам – заповітна мрія кожного студента, який прагне досягти успіху та отримати незамінний досвід
Про можливості, які відкрило мені стажування у «Школі помічника народного депутата», можна говорити безкінечно! Це і загальна практика навичок, і здобуття унікальних знань, і знайомство з людьми буквально з кожної сфери діяльності, і, звичайно ж, величезна доза драйву та захоплення, супутня протягом усього стажування!

Незважаючи на всі труднощі, немає нічого, що може хоч якось затьмарити моє враження від стажування у «Школі помічника народного депутата»! За ті півтора місяці, що мені пощастило провести в команді, практично щодня поствали питання, що вимагали швидких рішень. Але зараз я згадую про них із посмішкою. Як я вже говорила, плюсів стажування безліч, в основному вони всі схожі, але, тим не менш, для себе я виділяю один найяскравіший.

Для мене найголовнішим плюсом стажування, що значно перекриває решту, стала можливість отримати величезну базу знань і практичних навичок від професіоналів своєї справи безпосередньо! Несподівано для себе за такий короткий проміжок часу мені вдалося поспілкуватись із чинними народними депутатами України, політологами та медіа-експертами. Крім цього, хоч би як банально це не звучало, я знайшла друзів, які знайшли своє місце в абсолютно різних сферах діяльності, починаючи із соціальних комунікацій, закінчуючи юриспруденцією! Тепер, які б у мене питання не виникли, я точно знаю, що зможу отримати відповідь у фахівців вищого класу.

Але стажування в «Школі помічника народного депутата» це не лише нові знайомства та нові незвичайні розваги, а й важка праця. Точніше навіть важка праця і є найголовнішою у стажуванні.

Ми створювали з нуля чудовий курс-інтенсив «Реальна школа політики», який проходив 12-13 лютого у Харкові. Я займалася створенням контенту для соціальних мереж, написанням текстів, пошуком інфо-партнерів та запрошенням спікерів, але всі ці завдання ми долали разом із сильною командою, яка завжди готова була допомогти та направити у правильне русло.
    Насамкінець хочу висловити величезну подяку команді «Школи помічника народного депутата» за надану можливість взяти участь у стажуванні, за її високу організацію, змістовність, а також за теплоту та гостинність.

Студентка НПУ ім. Ярослава Мудрого, Дворнікова Поліна
    Школа помічника