Стаття
Стажування в компанії, що відповідає твоїм інтересам – заповітна мрія кожного студента, який прагне досягти успіху та отримати незамінний досвід
Про можливості, які відкрило мені стажування у «Школі помічника народного депутата», можна говорити безкінечно! Це і загальна практика навичок, і здобуття унікальних знань, і знайомство з людьми буквально з кожної сфери діяльності, і, звичайно ж, величезна доза драйву та захоплення, супутня протягом усього стажування!

Незважаючи на всі труднощі, немає нічого, що може хоч якось затьмарити моє враження від стажування у «Школі помічника народного депутата»! За ті півтора місяці, що мені пощастило провести в команді, практично щодня поствали питання, що вимагали швидких рішень. Але зараз я згадую про них із посмішкою. Як я вже говорила, плюсів стажування безліч, в основному вони всі схожі, але, тим не менш, для себе я виділяю один найяскравіший.

Для мене найголовнішим плюсом стажування, що значно перекриває решту, стала можливість отримати величезну базу знань і практичних навичок від професіоналів своєї справи безпосередньо! Несподівано для себе за такий короткий проміжок часу мені вдалося поспілкуватись із чинними народними депутатами України, політологами та медіа-експертами. Крім цього, хоч би як банально це не звучало, я знайшла друзів, які знайшли своє місце в абсолютно різних сферах діяльності, починаючи із соціальних комунікацій, закінчуючи юриспруденцією! Тепер, які б у мене питання не виникли, я точно знаю, що зможу отримати відповідь у фахівців вищого класу.

Але стажування в «Школі помічника народного депутата» це не лише нові знайомства та нові незвичайні розваги, а й важка праця. Точніше навіть важка праця і є найголовнішою у стажуванні.

Ми створювали з нуля чудовий курс-інтенсив «Реальна школа політики», який проходив 12-13 лютого у Харкові. Я займалася створенням контенту для соціальних мереж, написанням текстів, пошуком інфо-партнерів та запрошенням спікерів, але всі ці завдання ми долали разом із сильною командою, яка завжди готова була допомогти та направити у правильне русло.
  Насамкінець хочу висловити величезну подяку команді «Школи помічника народного депутата» за надану можливість взяти участь у стажуванні, за її високу організацію, змістовність, а також за теплоту та гостинність.

  Студентка НПУ ім. Ярослава Мудрого, Дворнікова Поліна
  Школа помічника
  народного депутата
  Школа помічника народного депутата
  Курс із самопідготовки до працевлаштування
  Натискаючи на кнопку "Зареєструватись" вы даєте згоду на обробку персональних данних та погоджуєтесь з умовами публічного договору оферти.