ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Online-курс "Школи помічника
народного депутата"
Відкрито реєстрацію на курс! Старт — 26 липня 2021 року!
Допоможемо розпочати кар'єру у ВРУ, КМДА та інших державних органах влади
Перша та незалежна освітня платформа, яка функціонує понад 7 років
Працевлаштовано понад 350 студентів на посаду помічника-консультанта
Для кого онлайн - курс
"Школа помічника народного депутата"?
Юристи
Починаючи від студентів юридичних факультетів та закінчуючи юристами з досвідом та сформованою кар'єрою в юридичній сфері.
Рекламісти та PR - спеціалісти
Фахівцям в галузі реклами та зв'язків із громадськістю, журналістам, PR - спеціалістам, маркетологам
Вузькопрофільні спеціалісти
Спеціалістам конкретних сфер, напрямків, що мають певний досвід роботи згідно комітетів ВРУ, Департаментів: міст України та областей України
Політики - початківці
Для всіх, хто бажає почати власну політичну кар`єру, стати помічником народних депутатів, а також депутатів місцевого рівня.
Що Ви отримаєте від навчання у Школі помічника народного депутата?
Дізнаєтесь про реалії помічника народного депутата: якими мають бути помічники народних депутатів та які обов'язки виконують.
Навчитесь працювати з документами (на практиці у депутатів ВРУ, КМДА, КОДА).

А також зможете оформити достойне та конкуренте резюме на офіційному бланку Школи.
У реальному часі отримаєте зворотний зв'язок від чинних помічників народних депутатів, політиків та експертів.
Отримаєте кейси, направлені на конкретні вміння та навички, якими повинен володіти помічник народного депутата, а в майбутньому - політик з великої літери!
Як буде проходити курс?

Весь навчальний курс складається із 25 занять різного формату (12 нетворкінгів - прямих ефірів та 13 лекцій у записі). Наприкінці кожного заняття-нетворкінгу проходитиме сесія "питання / відповідь" із лектором.

Конкурсний відбір

Після завершення онлайн - курсу кожен з учасників матиме змогу пройти конкурсний відбір на двотижневе онлайн - стажування до народних депутатів. (тільки для формат Стандарт). Про стажування Офлайн (наживо) Ви можете дізнатися в Premium форматі.

Сертифікат
Після проходження навчання ви отримуєте електронний сертифікат про успішне проходження Школи помічника народного депутата та оволодіння новими професійними навичками і компетенціями з питань практичної діяльності помічника народного депутата, законотворчої роботи та політичних дисциплін.
Рух до мрії починається з одного вдалого кроку!
ФОРМАТИ УЧАСТІ
LIGHT
3190 грн
4 900 грн
PREMIUM
За запитом
Відповіді на найбільш популярні запитання
Як проходить навчання і скільки потрібно часу?
Заняття нетворкінгу проходять в прямому ефірі у форматі вебінарів щопонеділка, середи та п'ятниці з 19:00 до 20:20, а також у суботу з 10:00 до 11:20.

Після прямого ефіру ми надаємо доступ до відеозапису і матеріалів із заняття. Вам знадобиться не більше 5 годин на тиждень для ефективного навчання.
Інші лекції у записі ви зможете переглянути у вільний час.
Коли початок навчання і скільки воно триває?
Старт навчання уже 26 липня! Курс триває до 15 серпня (3 тижні).

Програма курсу.
Кому підійде цей курс?
Курс підійде для кандидатів на виборні посади, публічним персонам. Політичним консультантам, політологам і журналістам. Фахівцям з маркетингу, реклами, зв'язків з громадськістю та просування в соціальних мережах.

А також для кожного, хто мріє розпочати власну політичну кар'єру та має намір реалізувати свій потенціал і стати корисним країні!
Я зможу переглядати курс після закінчення?
Так, відеозаписи та матеріали із занять будуть доступні в персональному кабінеті протягом 6 місяців.
Якщо у мене будуть питання, як мені їх задати?
Ви зможете ставити питання викладачам і кураторам під час прямого ефіру, через електронну пошту, а також у групах в соціальних мережах.
Чи будуть домашні завдання?
Так, учасники курсу формату Стандарт отримують домашні завдання.

Усі виконані домашні завдання будуть перевірятись викладачами та будуть оцінюватись по 5 - бальній системі.
Якою мовою буде проходити навчання?
Навчання буде проводитись українською, російською та іншою мовами.
Як будуть визначати переможців для онлайн стажування?
В залежності від кількості набраних балів з домашніх завдань буде складена турнірна таблиця для оцінювання.

Перші 10% від кількості учасників будуть направлені на стажування до Верховної Ради. Наступні 10% - до Київради або іншої місцевої ради України.
Як проходитиме стажування?
Стажування відбудеться лише у форматі онлайн. Тривалість - 2 тижні. Про офлайн стажування (наживо) Ви можете дізнатись в Преміум форматі.
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
ЛЕКТОРИ
Наша школа співпрацює з досвідченними політичними діячами в минулому та сьогоденні
Леонід Кравчук
Перший Президент України
Міхеіл Саакашвілі
Президент Грузії (2005-2013)
Наталія Королевська
Міністр соціальної політики України (2012-2014)
Борис Тарасюк
Двічі міністр закордонних справ України
Віктор Пинзеник
Двічі міністр фінансів України (2005-2006, 2007-2009)
Айварас Абрамавічус
Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014)
Олексій Гончарук
Прем'єр-міністр України (2019 - 2020)
Антон Геращенко
Заступник Міністра внутрішніх справ України
ВІДГУКИ СПІКЕРІВ
Володимир Литвин
9-й голова Верховної Ради України, народний депутат України
Сьогодні виступив з лекцією перед студентами гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів різних міст України. Організатори звернулись з проханням розказати студентам про роботу помічника народного депутата. Однак, заявлена тема була лише фоном обговорення нинішніх проблем держави. Молоді люди активно цікавились ситуацією в Криму, зміною влади в Україні, поверненням до Конституції 2004 року, пропозиціями дозволити українцям тримати вогнепальну зброю.Від майже двохгодинного спілкування отримав надзвичайні позитивні враження – молодь дуже активна, допитлива, обізнана із процесами, які відбуваються в країні. За такими – майбутнє.
Олег Ляшко
Народний депутат України, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка"
Який помічник не мріє стати народним депутатом? Серед якостей: знання, енергійність, вміння працювати цілодобово, віра у власні сили, наполегливість і міцне здоров'я, тому що це досить складна робота. Потрібно нічого боятися. Ось такі помічники потрібні саме мені.
Арсеній Яценюк
15-й прем'єр-міністр України
Помічник повинен бути цілеспрямованим, організованим, професійним в тому питанні, за яке відповідає. Дуже добре, якщо у помічника є юридична або економічна освіта.
Віталій Кличко
Київський міський голова, народний депутат України
Головне для людини, яка працює - це його бажання працювати. А навчитися і набути необхідних навичок можна за дуже короткий час. Пунктуальність, бажання працювати і головне професіоналізм - це мої критерії політика та помічника народного депутата.
Валентин Наливайченко
13-й голова Служби безпеки України, народний депутат України
Багато помічників українських депутатів або охороняють їх, або валізи і чай їм носять. Мені такі помічники не потрібні. Оскільки я працюю в комітеті закордонних справ, то для мене важливі знання міжнародних відносин, права, безпеки, українського законодавства. Дуже важливим є вміння вести переговори і звичайно ж, базова університетська освіта.
ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ
Камуз Анна
Помічник народного депутата України Вікторії Сюмар, випускниця Школи помічника народного депутата
Я не прийшла до Школи помічника народного депутата, щоб стати помічником народного депутата, але стала. І це змінило моє життя. Саме під час лекцій у Школі я познайомилась з моїм теперішнім роботодавцем, народним депутатом України Вікторією Сюмар, з якою почала працювати через 3 дні після закінчення Школи і працюю дотепер. Коли життя дає тобі шанс, не можна дозволити собі його втратити. За 4 дні лекцій у Школі цих шансів дається дуже багато. Кожне нове знайомство, новий досвід, нові знання – це все шанси, які варто використовувати. Якщо Ви маєте сумніви, чи треба це Вам, я однозначно кажу: треба! Починати зміни в країні треба з себе, тому треба здобувати знання і досвід, приходити і міняти країну. Школа помічника народного депутата дає такий шанс.
Сергій Зарічнюк
Помічник народного депутата України Марії Матіос, випускник Школи помічника народного депутата
Щиро дякую організаторам Школи помічника народного депутата! Цей захід – це чудова можливість зрозуміти, чи дійсно ти хочеш бути помічником народного депутата, чи розумієш, що тебе чекає на цій посаді! Багато цікавих лекторів, знайомств. Після закінчення ШПНД отримав можливість пройти стажування у Мустафи Найєма.
Юрій Ободовський
Помічник народного депутата України Марії Матіос, випускник Школи помічника народного депутата
Перш за все, хотів подякувати організаторам Школи помічника народного депутата, за можливість прослухати курс лекцій, отримати посаду помічника – консультанта народного депутата України і вже навіть прочитати лекцію студентам школи! На моє глибоке переконання, ця школа являється першою сходинкою в політичній кар'єрі активної молоді, яка дозволяє реалізувати свої ідеї в якості помічників – консультантів народних депутатів України у стінах парламенту. Головне вірити в свої сили!
Надія Вовк
Помічник народного депутата України Михайла Кобцева, випускниця Школи помічника народного депутата
А я хочу ще раз подякувати організаторам! Хочу подякувати за патріотизм Кармазіна, за професіоналізм Пинзеника, акторство Монтян, за цікавість Македона, за оригінальність та чесність Березовця, за те, що я зрозуміла цілісність ігри "Політика"… Я стала помічником нардепа…тому що хотіла. Впевнена, що стану нардепом…тому що, хто крім нас!!! А головне, за що я вдячна Школі, так за можливість зустріти людей, яким не байдуже майбутнє нашої України! Дякую Щіголь Ірині, Насті Бурмака, Шило Наталі та всім іншим з ким була можливість поспілкуватись та з ким була на лекціях! З такими мужнім, патріотичним та небайдужим народом Україна буде процвітаючою, європейською країною! Слава Україні! Героям Слава!
Реєстрацію на курс ВІДКРИТО!
Для кожного, хто мріє розпочати власну політичну кар'єру та має намір реалізувати свій потенціал і стати корисним країні!
Школа помічника народного депутата
Реєстрація на курс - пакет Light
Натискаючи на кнопку "Зареєструватись" вы даєте згоду на обробку персональних данних та погоджуєтесь з умовами публічного договору оферти.
Реєстрація на курс - пакет Standart
Натискаючи на кнопку "Зареєструватись" вы даєте згоду на обробку персональних данних та погоджуєтесь з умовами публічного договору оферти.
Реєстрація на курс - пакет Premium
Натискаючи на кнопку "Зареєструватись" вы даєте згоду на обробку персональних данних та погоджуєтесь з умовами публічного договору оферти.
Реєстрація на онлайн - курс
Натискаючи на кнопку "Зареєструватись" вы даєте згоду на обробку персональних данних та погоджуєтесь з умовами публічного договору оферти.