Online курс експрес-підготовки
Школа помічника
народного депутата
Старт — 24 січня 2022 року!
Допоможемо розпочати кар'єру у Верховній Раді України та інших державних органах влади
Перша та незалежна освітня платформа, яка функціонує понад 8 років
Працевлаштовано понад 400 студентів на посаду помічника-консультанта
Школа помічника народного депутата - перша в Україні експрес програма з підготовки політичних кадрів, заснована у 2014 році. До нас приходять ті, які хочуть почати власну політичну кар`єру, стати помічниками народних депутатів, експертами, депутатами Верховної Ради України та місцевого рівня.

У нас налагоджено співпрацю з Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Адміністрацією Президента України, Київською міською радою і більшістю міських рад в Україні. При Школі ефективно функціонує політичне кадрове агентство, яке сприяє розвитку та побудові політичної кар`єри.

Як буде проходити курс?

Навчання триває 3 тижні: освітній курс складається із 25 занять різного формату (12 нетворкінгів - прямих ефірів та 13 лекцій у записі).
  • Тривалість одного заняття 80 хв.
  • Наприкінці кожного заняття-нетворкінгу проходитиме сесія "питання / відповідь" із лектором.
  • Доступ до відкритого Телеграм-чату із учасниками
  • Вільний доступ до відеозаписів занять протягом 6 місяців.

Програма курсу
      ФОРМАТИ УЧАСТІ
      LIGHT
      4900 грн
      STANDART
      7900 грн
      premium
      За запитом
      Або зверніться до нашого менеджера для отримання унікальної пропозиції щодо оплати частинами
      Відповіді на найбільш популярні запитання
      ВІДГУКИ ПРО НАВЧАННЯ
        Реєстрацію на курс ВІДКРИТО!
        Для кожного, хто мріє розпочати власну політичну кар'єру та має намір реалізувати свій потенціал
        і стати корисним країні!

assistant.rada@gmail.com

м. Київ, Набережно Лугова, 29 (м. Тараса Шевченка)