ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Програма онлайн-курсу
Тривалість одного заняття - 80 хвилин
Старт з 26 липня
Весь навчальний курс складається із 28 занять різного формату (3 нетворкінгу - прямих ефірів та 25 лекцій). Наприкінці кожного заняття-нетворкінгу проходитиме сесія "питання / відповідь" із лектором.

Заняття будут проходити за графіком:
Понеділок, середа та п'ятниця з 19:00 до 20:20 год
Субота - 10:00 до 11:20 год
Лекції, що будуть у записі
Експерт Центру суспільних відносин, викладач, журналіст, політичний експерт
Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
Генеральний директор RED Bull. Засновниця книжкового клубу Kyiv Bookworms.
Народний депутат України ІХ скликання. Заступник голови Комітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС
Політичний консультант та піар-консультант. Юрист-міжнародник. Автор ексклюзивних політичних тренінгів.
Депутат районної ради Одеси.
Помічник-консультант народного депутата України 6, 7, 8 та 9 скликання.
Координатор міжнародної кампанії Girl2Leader в Україні.
Віце-прем'єр міністр України (2005 рік).
Народний депутат ІІ, ІІІ, IV та V скликань. Один з авторів Конституції України. 1997—2002 — постійний представник Президента Кучми у ВРУ. Посол України в Білорусі (2010 - 2011)
Адвокат, керівник адвокатського бюро "Анни Даніель", кандидат юридичних наук, магістр журналістики, помічник-консультант народного депутата України 8, 9 скликання
Заступник Міністра культури та інформаційної політики України.
Заступник Міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
Український юрист. Міністр екології та природних ресурсів України 2014-2015. Засновник і президент "Асоціації правників України" 2002-2007.
Народний депутат України ІХ скликання.
Заступниця голови фракції «Слуга народу», голова МФО «За Велике будівництво».
Член Центральної виборчої комісії, доктор юридичних наук, професор Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка, адвокат, сертифікований експерт Національної асоціації адвокатів України
Керівник центру інформаційних ресурсів Дипломатичної академії при МЗС, Сертифікований консультант з етикету, засновниця та керівник Business Ethics and Etiquette school.
Помічник народного депутата України VIIІ та ІХ скликання
Юрист, громадський діяч. Помічник-консультант народного депутата України VIIІ та ІХ скликання. Депутат Обухівської міської ради
Практичний психолог, політтехнолог, тренер-консультант з організаційного розвитку
Голова Комітету Антикризових комунікацій. Віце-президент Української PR -Ліги. Експерт-репутолог, політичний консультант, письменник-публіцист.
Головний військовий прокурор України (2019—2020). Нардеп VII та VIII скликання. Голова Комітету ВРУ з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (2012—2014). Член Агентства з питань запобігання корупції.
Український політолог, кандидат історичних наук, керівник фонду «Українська політика». Член Громадської гуманітарної ради при Президенті України.
Голова Всеукраїнської асоціації об'єднаних територіальних громад (від 2017 року). Новоукраїнський міський голова (від 2010 року). Лауреат премії Людина року – 2018 в номінації «Лідер об'єднаної територіальної громади року».
Народний депутат України 9 скликання. Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету.
Українська громадська діячка, політик, благодійниця, Народний депутат України IX скликання.
Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Експерт аграрних ринків Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу". Перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації.
Український адвокат, керівник практики ІТ-права. Помічник-консультант народного депутата.
Заняття-нетворкінг
Народний депутат України IX скликання, голова "Зе! Молодіжка" - молодіжного крила партії "Слуга народу".
Народний депутат України 9-го скликання, експерт з міжнародних відносин.
Член Центральної виборчої комісії, адвокат, сертифікований експерт Національної асоціації адвокатів України.
Прес-секретар глави Офісу Президента України Андрія Єрмака. Журналіст, засновниця видання Vector і платформи Charitum.
Зверніть увагу, програма може змінюватись
Додатково
Учасники пакету "Standart" додатково отримають доступ до відеозаписів з лекцій:
  • Доступ до відеозаписів 25-ти занять
  • 100% онлайн стажування у Верховній Раді України, (чи в Київській міській раді, обласні ради або місцеві).
  • Офіційний шаблон резюме, приклад та інструкція написання резюме
ФОРМАТИ УЧАСТІ
LIGHT
3190 грн
4 900 грн
PREMIUM
За запитом
Головне для людини, яка працює - це його бажання працювати. А навчитися і набути необхідних навичок можна за дуже короткий час. Пунктуальність, бажання працювати і головне професіоналізм - це мої критерії політика та помічника народного депутата.
ВІТАЛІЙ КЛИЧКО
Київський міський голова, народний депутат України
Реєстрацію на курс ВІДКРИТО!

assistant.rada@gmail.com

м. Київ, Набережно Лугова, 29 (м. Тараса Шевченка)