ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Online-курс "Школи помічника
народного депутата" 2.0
Відкрито реєстрацію на курс!
Допоможемо розпочати кар'єру у ВРУ, КМДА та інших державних органах влади
Перша та незалежна освітня платформа, яка функціонує понад 7 років
Працевлаштовано понад 350 студентів на посаду помічника-консультанта
Школа помічника народного депутата - це перша в Україні навчальна програма з підготовки політичних кадрів, заснована у 2014 році. У нас навчаються як особи, які хочуть почати власну політичну кар`єру, стати помічником народних депутатів, так і діючі помічники та політики, депутати місцевого рівня.

У нас налагоджено співпрацю з Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Адміністрацією Президента України, Київською міською радою і більшістю міських рад в Україні. При Школі ефективно функціонує політичне кадрове агентство, яке працевлаштовує випускників Школи та сприяє розвитку їх політичної кар`єри.
Для кого онлайн - курс
"Школа помічника народного депутата"?
  • Усі, хто прагне розпочати політичну кар'єру
    Для всіх, хто бажає ефективно займатися політичною діяльністю, стати помічником народних депутатів, а також депутатів місцевого рівня.
  • Рекламісти та PR - спеціалісти
    Фахівцям в галузі реклами та зв'язків із громадськістю, журналістам, PR - спеціалістам, маркетологам
  • Вузькопрофільні спеціалісти
    Спеціалістам конкретних сфер, напрямків, що мають певний досвід роботи згідно комітетів ВРУ, Департаментів: міст України та областей України
  • Юристи
    Починаючи від студентів юридичних факультетів та закінчуючи юристами з досвідом та сформованою кар'єрою в юридичній сфері.
Що Ви отримаєте від навчання у Школі помічника народного депутата?
  • Дізнаєтесь про реалії помічника народного депутата: якими мають бути помічники народних депутатів та які обов'язки виконують.
  • Навчитесь працювати з документами (на практиці у депутатів ВРУ, КМДА, КОДА).

А також зможете оформити достойне та конкуренте резюме на офіційному бланку Школи.
  • У реальному часі отримаєте зворотний зв'язок від чинних помічників народних депутатів, політиків та експертів.
  • Отримаєте кейси, направлені на конкретні вміння та навички, якими повинен володіти помічник народного депутата, а в майбутньому - політик з великої літери!
Як буде проходити курс?

Навчання триває 3 тижні: освітній курс складається із 28 занять різного формату (3 нетворкінгів - прямих ефірів та 25 лекцій у записі). Наприкінці кожного заняття-нетворкінгу проходитиме сесія "питання / відповідь" із лектором.

Сертифікат
Після проходження навчання ви отримуєте електронний сертифікат про успішне проходження Школи помічника народного депутата та оволодіння новими професійними навичками і компетенціями з питань практичної діяльності помічника народного депутата, законотворчої роботи та політичних дисциплін.
Як проходить лекція-нетворкінг?
Під час навчання ви підключатиметеся у Zoom, де спікери будуть проводити лекцію, а заодно - спілкуватися з вами безпосередньо. Ловіть приклад такого нетворкінгу - заняття з депутатом Київради Аллою Шлапак - цікава та корисна лекція кожному!
ФОРМАТИ УЧАСТІ
LIGHT
3190 грн
4 900 грн
PREMIUM
За запитом
Щоб навчання було максимально корисним для вас, ми будемо надсилати у Class Room унікальні інформаційні матеріали:
  • гайд та інструкція з написання резюме та пошуку роботи;
  • презентації спікерів;
  • буклет з функціональними обов'язками помічника народного депутата;
  • доступ до додаткових занять;
  • підірка політичної літератури;
  • посилання на необхідні законопроекти.

Ви ніколи не запізнетеся на лекцію, адже ми налаштуємо автоматичний Google календар, який щоразу нагадуватиме вам про заняття.

Для формату Standart
Відповіді на найбільш популярні запитання
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
ЛЕКТОРИ
Наша школа співпрацює з досвідченними політичними діячами в минулому та сьогоденні
  • Леонід Кравчук
    Перший Президент України
  • Міхеіл Саакашвілі
    Президент Грузії (2005-2013)
  • Борис Тарасюк
    Двічі міністр закордонних справ України
  • Віктор Пинзеник
    Двічі міністр фінансів України (2005-2006, 2007-2009)
  • Айварас Абрамавічус
    Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014)
  • Олексій Гончарук
    Прем'єр-міністр України (2019 - 2020)
  • Антон Геращенко
    Заступник Міністра внутрішніх справ України
ВІДЕО ВІДГУКИ ВІД НАШИХ ЛЕКТОРІВ
    Ірина Верещук - Народна депутатка України IX скликання. Голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.
    Аліна Піддубна - помічник-консультант народних депутатів України VIII, IX скликань, працює в Міністерстві соціальної політики України.
    Українська журналістка. Прессекретар Президента України Володимира Зеленського - Юлія Мендель
    Український діяч, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Тарас Висоцький
    Тетяна Баграновська - прес-секретар, особистий помічник 3-го президента Грузії Михайла Саакашвілі 2017 -2020. Радник секретаря Національної інвестиційної ради Левана Варшаломідзе.
    Сергій Стужук - Президент Американо-українського International Research University, эксперт-консультант ОБСЄ, creator Дебат-Клуба «NIKA», член команди Team Europe Mykolaiv
    Двічі міністр фінансів України - Віктор Пинзеник
    Колишній прем'єр-міністр України - Анатолій Кінах
    ВІДЕО ВІД НАШИХ СТУДЕНТІВ
      Лещук Орест про Школу помічника народного депутата
      Коваль Анастасія про Школу помічника народного депутата
      Гогусь Соломія про Школу помічника народного депутата
      Арзуманян Ані про Школу помічника народного депутата
      Солодовник Павло про Школу помічника народного депутата
      Салій Вячеслав про Школу помічника народного депутата
      Реєстрацію на курс ВІДКРИТО!

assistant.rada@gmail.com

м. Київ, Набережно Лугова, 29 (м. Тараса Шевченка)