Online курс експрес-підготовки
Школа помічника
народного депутата
Старт — 24 січня 2022 року!
Допоможемо розпочати кар'єру у Верховній Раді України та інших державних органах влади
Перша та незалежна освітня платформа, яка функціонує понад 8 років
Працевлаштовано понад 400 студентів на посаду помічника-консультанта
Школа помічника народного депутата - перша в Україні експрес програма з підготовки політичних кадрів, заснована у 2014 році. До нас приходять ті, які хочуть почати власну політичну кар`єру, стати помічниками народних депутатів, експертами, депутатами Верховної Ради України та місцевого рівня.

У нас налагоджено співпрацю з Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Адміністрацією Президента України, Київською міською радою і більшістю міських рад в Україні. При Школі ефективно функціонує політичне кадрове агентство, яке сприяє розвитку та побудові політичної кар`єри.

Як буде проходити курс?

Навчання триває 3 тижні: освітній курс складається із 25 занять різного формату (12 нетворкінгів - прямих ефірів та 13 лекцій у записі).
  • Тривалість одного заняття 80 хв.
  • Наприкінці кожного заняття-нетворкінгу проходитиме сесія "питання / відповідь" із лектором.
  • Доступ до відкритого Телеграм-чату із учасниками
  • Вільний доступ до відеозаписів занять протягом 6 місяців.

Програма курсу
      1. Верховна Рада України
      • знання Регламенту Верховної Ради;
      • види та особливості роботи помічника народного депутата;
      • практичні аспекти співпраці та взаємодії з органів виконавчої влади та ВРУ. На прикладі МКІП;
      • місцеве самоврядування та робота депутата місцевих рад (Київської міської ради та інших рад).
      2. PR та політичні технології
      • основи політичних технологій;
      • чорний піар;
      • політичний піар: гра за правилами чи без;
      • основи ведення передвиборчої кампанії + юридичні аспекти проведення виборів.
      3. Парламентська дипломатія
      • гібридна війна та становлення України;
      • Європейська та Євроатлантична інтеграція;
      • Парламентська асамблея Ради Європи;
      • вплив реформ на іноземні інвестиції.
      4. Політична кар'єра та самопрезентація
      • правила проходження співбесіди при працевлаштуванні;
      • побудова власного іміджу;
      • основи ораторського мистецтва;
      • лідерство та побудова команди.
      5. Політика поза парламентом
      • діяльність ЦВК;
      • процеси цифровізації;
      • діяльність МФО "За Велике Будівництво".
      ФОРМАТИ УЧАСТІ
      LIGHT
      4900 грн
      STANDART
      7900 грн
      premium
      За запитом
      Або зверніться до нашого менеджера для отримання унікальної пропозиції щодо оплати частинами
      Total:
      ПІБ
      Відповіді на найбільш популярні запитання
      Як проходить навчання і скільки потрібно часу?
      Заняття нетворкінгу проходять в прямому ефірі у форматі вебінарів щопонеділка, середи та п'ятниці з 19:00 до 20:20, а також у суботу з 10:00 до 11:20.

Після прямого ефіру ми надаємо доступ до відеозапису і матеріалів із заняття. Вам знадобиться не більше 5 годин на тиждень для ефективного навчання.
      Інші лекції у записі ви зможете переглянути у вільний час.
      Коли початок навчання і скільки воно триває?
      Старт навчання уже 24 січня! Триватиме курс до 16 лютого (3 тижні)

Програма курсу.
      Кому підійде цей курс?
      Курс підійде для кандидатів на виборні посади, публічним персонам. Політичним консультантам, політологам і журналістам. Фахівцям з маркетингу, реклами, зв'язків з громадськістю та просування в соціальних мережах.

А також для кожного, хто мріє розпочати власну політичну кар'єру та має намір реалізувати свій потенціал і стати корисним країні!
      Я зможу переглядати курс після закінчення?
      Так, відеозаписи та матеріали із занять будуть доступні в персональному кабінеті протягом 6 місяців.
      Якщо у мене будуть питання, як мені їх задати?
      Ви зможете ставити питання викладачам і кураторам під час прямого ефіру, через електронну пошту, а також у групах в соціальних мережах.
      Як відбуватиметься конкурсний відбір на стажування?
      Для конкурсного відбору необхідно:
      • написати резюме за даними критеріями,
      • скласти мотиваційний лист,
      • зробити презентацію на одну з тем діяльності помічника народного депутата
      • написання тестів.

Усі завдання будуть перевірятись кураторами курсу за 5-бальною системі.
      Якою мовою буде проходити навчання?
      Навчання буде проводитись українською, російською та іншою мовами.
      Як будуть визначати переможців для онлайн стажування?
      В залежності від кількості набраних балів з домашніх завдань буде складена турнірна таблиця для оцінювання.

Перші 10% від кількості учасників будуть направлені на стажування до Верховної Ради. Наступні 10% - до Київради або іншої місцевої ради України.
      Як проходитиме стажування?
      Стажування відбудеться лише у форматі онлайн. Тривалість - 1 тиждень (5 робочих днів). Про офлайн стажування (наживо) Ви можете дізнатись в Преміум форматі.
      ВІДГУКИ ПРО НАВЧАННЯ
      Реєстрацію на курс ВІДКРИТО!
      Для кожного, хто мріє розпочати власну політичну кар'єру та має намір реалізувати свій потенціал
      і стати корисним країні!

assistant.rada@gmail.com

м. Київ, Набережно Лугова, 29 (м. Тараса Шевченка)