Експрес-курс прес-секретаря для державної служби в Україні
Відкрито реєстрацію на курс!
30 - 31 жовтня 2021 року!
Чим займається прес-секретар?
Прес-секретар – це не просто черговий помічник політика в стилі "напиши щось у фейсбук", а відповідальний менеджер-управлінець з бездоганною репутацією.
  • Співпрацює зі ЗМІ
  • Формує імідж політика
  • Готує до інтерв'ю, дискусій, прямих ефірів
  • Пише переконливі тексти
  • Нейтралізує кризові ситуації
  • Веде соцмережі політика
Для кого курс?
Помічникам народних депутатів
Рекламістам та PR - спеціалістам
Прес-секретарям
Політикам початківцям
Фахівцям з маркетингу
Журналістам
Студентам
Для тих хто хоче опанувати нову для себе професію
Реєстрацію на курс ВІДКРИТО!
Для кожного, хто мріє розпочати власну політичну кар'єру та має намір реалізувати свій потенціал і стати корисним країні! Поспіши забронювати собі місце!
Про курс
Під час навчання ви освоїте базові знання в роботі прес-секретаря, а також поглиблено дізнаєтеся про сучасні методи комунікацій між суспільством, політикою та ЗМІ.

Весь навчальний курс складається із 10 занять в прямому ефірі у форматі вебінарів щопонеділка, середи та п'ятниці з 19:00 до 20:20, а також у суботу з 10:00 до 11:20.
1
Дізнаєтеся реалії прес-секретаря державної служби
2
Довідаєтеся про функціональні обов'язки та практичний досвід
3
Отримаєте в реальному часі зворотній зв'язок від діючих прес-серетарів, політиків та експертів
4
Здобудете реальні кейси щодо вмінь, які допоможуть працевлаштуватися прес-секретарем державної служби, а в майбутньому - політиком чи медіа-експертом
Сертифікат
Після проходження навчання ви отримуєте електронний сертифікат про успішне проходження Школи помічника народного депутата та оволодіння новими професійними навичками і компетенціями з питань практичної діяльності прес-секретаря та помічника народного депутата, законотворчої роботи та політичних дисциплін.
Старт нового потоку
16 серпня 2021 року
10 занять в прямому ефірі у форматі вебінарів
Тривалість одного заняття
80 хвилин
ФОРМАТИ УЧАСТІ
LIGHT
2 500 грн
3 000 грн
Відповіді на найбільш популярні запитання
Як проходить навчання і скільки потрібно часу?
Заняття нетворкінгу проходять в прямому ефірі у форматі вебінарів щопонеділка, середи та п'ятниці з 19:00 до 20:20, а також у суботу з 10:00 до 11:20.

Після прямого ефіру ми надаємо доступ до відеозапису і матеріалів із заняття. Вам знадобиться не більше 5 годин на тиждень для ефективного навчання.
Інші лекції у записі ви зможете переглянути у вільний час.
Коли початок навчання і скільки воно триває?
Старт навчання уже 16 серпня! Курс триває до 5 вересня (3 тижні).

Програма курсу.
Кому підійде цей курс?
Курс підійде для помічників народних депутатів, діючих прес-секретарів, політикам початківцям, фахівцям з маркетингу, реклами, зв'язків з громадськістю та просування в соціальних мережах.

А також для кожного, хто мріє розпочати власну політичну кар'єру та має намір реалізувати свій потенціал і стати корисним країні!
Я зможу переглядати курс після закінчення?
Так, відеозаписи та матеріали із занять будуть доступні в персональному кабінеті протягом 6 місяців.
Якщо у мене будуть питання, як мені їх задати?
Ви зможете ставити питання викладачам і кураторам під час прямого ефіру, через електронну пошту, а також у групах в соціальних мережах.
Чи будуть домашні завдання?
Так, учасники курсу формату Стандарт отримують домашні завдання.

Усі виконані домашні завдання будуть перевірятись викладачами та будуть оцінюватись по 5 - бальній системі.
Якою мовою буде проходити навчання?
Навчання буде проводитись українською, російською мовами, а також англійською (з перекладом).
Як будуть визначати переможців для онлайн стажування?
В залежності від кількості набраних балів з домашніх завдань буде складена турнірна таблиця для оцінювання.

Перші 10% від кількості учасників будуть направлені на стажування до Верховної Ради. Наступні 10% - до Київради або іншої місцевої ради України.
Як проходитиме стажування?
Стажування відбудеться лише у форматі онлайн. Тривалість - 2 тижні.
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
ВІДГУКИ СПІКЕРІВ
Володимир Литвин
9-й голова Верховної Ради України, народний депутат України
Сьогодні виступив з лекцією перед студентами гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів різних міст України. Організатори звернулись з проханням розказати студентам про роботу помічника народного депутата. Однак, заявлена тема була лише фоном обговорення нинішніх проблем держави. Молоді люди активно цікавились ситуацією в Криму, зміною влади в Україні, поверненням до Конституції 2004 року, пропозиціями дозволити українцям тримати вогнепальну зброю.Від майже двохгодинного спілкування отримав надзвичайні позитивні враження – молодь дуже активна, допитлива, обізнана із процесами, які відбуваються в країні. За такими – майбутнє.
Олег Ляшко
Народний депутат України, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка"
Який помічник не мріє стати народним депутатом? Серед якостей: знання, енергійність, вміння працювати цілодобово, віра у власні сили, наполегливість і міцне здоров'я, тому що це досить складна робота. Потрібно нічого боятися. Ось такі помічники потрібні саме мені.
Арсеній Яценюк
15-й прем'єр-міністр України
Помічник повинен бути цілеспрямованим, організованим, професійним в тому питанні, за яке відповідає. Дуже добре, якщо у помічника є юридична або економічна освіта.
Віталій Кличко
Київський міський голова, народний депутат України
Головне для людини, яка працює - це його бажання працювати. А навчитися і набути необхідних навичок можна за дуже короткий час. Пунктуальність, бажання працювати і головне професіоналізм - це мої критерії політика та помічника народного депутата.
Валентин Наливайченко
13-й голова Служби безпеки України, народний депутат України
Багато помічників українських депутатів або охороняють їх, або валізи і чай їм носять. Мені такі помічники не потрібні. Оскільки я працюю в комітеті закордонних справ, то для мене важливі знання міжнародних відносин, права, безпеки, українського законодавства. Дуже важливим є вміння вести переговори і звичайно ж, базова університетська освіта.
Error get alias
Інші курси
Реєстрацію на курс ВІДКРИТО!
Для кожного, хто мріє розпочати власну політичну кар'єру та має намір реалізувати свій потенціал і стати корисним країні!
Школа помічника народного депутата
Реєстрація на курс - пакет Light
Натискаючи на кнопку "Зареєструватись" вы даєте згоду на обробку персональних данних та погоджуєтесь з умовами публічного договору оферти.
Реєстрація на курс - пакет Standart
Натискаючи на кнопку "Зареєструватись" вы даєте згоду на обробку персональних данних та погоджуєтесь з умовами публічного договору оферти.