ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
з міським головою Івано-Франківська —
Руслан Марцінків
Відкрито реєстрацію на зустріч 1 грудня о 18:00
Вебінар організовує Школа помічника народного депутата - перша незалежна освітня платформа, яка функціонує з 2014
Школа допомагає учасникам розпочати кар'єру у ВРУ, КМДА та інших державних органах влади
Кожен з вас може відвідати вебінар пана Руслана, послухати цікаву лекцію та навіть задати власні питання
Міський голова Івано-Франківська.
Розпочав політичну кар'єру понад 20 років тому.
Член партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода».
Народний депутат України VII скликання.
Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (2009).
Депутат Івано-Франківської міської ради VI скликання. Депутат Івано-Франківської обласної ради V скликання.
Що ви отримаєте на зустрічі?
Як Руслан Марцінків побудував власну кар'єру?
Навчання, можливості у молодому віці, інтереси та прагнення змін. Про складний професійний шлях у політиці.
Робота міського голови - складнощі та досягнення.
Як це - бути мером великого міста? Як реалізовувати плани та допомагати містянам? Що було зроблено за каденцію Руслана Марцінківа? Що заплановано на 2022 рік?
Правила ефективної політики
Як зібрати команду для швидкої та злагодженої роботи? Де шукати партнерів та гідних кандидатів? Пріоритети, практичні кейси та досвід пана Руслана для ефективних політичних рішень.
Можливості для молоді
Чи потрібні молоді кандидати у політику? Які можливості працевлаштування та діяльності на державних структурах. Робота помічників та переспективи розвитку.
Відповіді на запитання
Особисте знайомство з мером та спільна дискусія
Дізнайтеся першими про історію політичного успіху та поради для кар'єрного розвитку
1 грудня о 18:00
Для кого відкрита онлайн - зустріч?
Усім, хто прагне розпочати політичну кар'єру
Для всіх, хто бажає ефективно займатися політичною діяльністю, отримати досвід та розпочати власну політичну кар'єру.
Представникам місцевого самоврядування
Фахівцям в галузі роботи місцевої влади, державним службовцям, помічникам та депутатам міських й обласний рад.
Вузькопрофільним спеціалістам
Спеціалістам конкретних сфер, напрямків, що мають певний досвід роботи згідно комітетів ВРУ, Департаментів: міст України та областей України.
Студентам та молоді
Усім активним громадянам, студентам, хто прагне внести певний вклад в розвиток держави та досягнути значних результатів на державному й місцевому рівнях.
Рух до мрії починається з одного вдалого кроку!
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
ПАРТНЕРИ
Агентство PR-Service - незалежне комунікативне агентство для амбітних і критично мислячих людей і компаній, які цінують свій час і гроші. Наші клієнти можуть підтвердити, що PR-Service - відданий і компетентний радник, а при необхідності - партнер-соратник для тих, хто ставить перед собою великі цілі і готовий наполегливо працювати для їх досягнення.
«Практика влади» - відкритий незалежний громадський think tank, предметом дослідницької діяльності якого є вивчення різних форм, видів, технологій і проявів влади в сучасних умовах і в історичній ретроспективі.
Команда проекту - політичні і економічні експерти, а також фахівці в області високих технологій, соціологи і медіа-експерти.
Реєстрацію на курс Школи помічника народного депутата ВІДКРИТО!