День, що увійде в історію Школи помічника народного депутата
24 грудня 2021 року
Український союз промисловців і підприємців
24 грудня 2021 року в рамках громадської організації "Асоціація помічників народних депутатів України" та ШПНД був підписаний меморандум про співпрацю з Українським Союзом Промисловців та Підприємців!


Завдяки меморандуму ми відчиняємо двері у реальну політику – ту, що поза екранами демагогії. Відтепер можливостей значно більше, у цьому може переконатися кожен із вас
У 2022 році очікуйте на нові звершення та реалізацію масштабних подій
Детальніше про діяльність УСПП: https://uspp.ua
Ми вдячні Український союз промисловців і підприємців (УСПП), і зокрема президенту УСПП Анатолію Кінаху, за довіру та спільне бачення майбутнього розвитку нашої держави. Разом ми виховуватимемо освічену молодь, розуміння справжніх цінностей та патріотизму, вкладатимемо важливі знання та підтримуватимемо нові ініціативи.
«Разом ми поглибимо розуміння, що таке парламентсько-президентський устрій, баланс і повноваження гілок влади і, безумовно, питання, що перебувають в увазі державних інститутів», — зазначив Анатолій Кирилович.
Що це означає?
Завдяки меморандуму ми відчиняємо двері у реальну політику – ту, що поза екранами демагогії. Відтепер можливостей значно більше, у цьому може переконатися кожен із вас.

У 2022 році очікуйте на нові звершення та реалізацію масштабних подій!
Меморандум про співробітництво
Сторони домовилися співпрацювати щодо підготовки позиційних паперів, експертних висновків і рекомендацій економічного спрямування. Також у перспективі можливе проведення публічних заходів – круглих столів, конференцій тощо.
Школа помічника народного депутата
Школа помічника народного депутата
Курс із самопідготовки до працевлаштування
Натискаючи на кнопку "Зареєструватись" вы даєте згоду на обробку персональних данних та погоджуєтесь з умовами публічного договору оферти.