ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Відкритий вебінар
з Аліною Купріянчик про
Аспекти роботи помічника-консультанта народного депутата України
Відкрито реєстрацію на вебінар 4 грудня 2021 року о 13:00!
Вебінар організовує Школа помічника народного депутата - перша незалежна освітня платформа, яка функціонує з 2014
Школа допомагає учасникам розпочати кар'єру у ВРУ, КМДА та інших державних органах влади
Кожен з вас може відвідати вебінар від Аліни Купріянчик, послухати цікаву лекцію та навіть задати власні питання
Аліна Купріянчик
Помічник-консультант народного депутата України VIII-IX скликань
Депутатка Обухівської міської ради Київської області
Координаторка Зе!Молодіжки в Обухівському районі Київської області. Членкиня Руху Зе!Жінки Київщини
Громадська діячка у сфері благодійної допомоги
Молодший лейтенант складу запасу Збройних сил України. Юристка та політолог за освітою
Лекторка Школи помічника народного депутата, Української академії онлайн освіти, Молодіжної платформи "YOUTH STAGE", Суспільно-політичного форуму-інтенсиву "Молодь Важлива" тощо
АЛІНА КУПРІЯНЧИК — АВТОР ТА ЗАСНОВНИК
ІНДИВІДУАЛЬНОГО КУРСУ СПІЛКУВАННЯ
щодо роботи Верховної Ради України, народних депутатів України та їх команд

Для кого відкритий онлайн - вебінар?
Усім, хто прагне розпочати політичну кар'єру
Для всіх, хто бажає ефективно займатися політичною діяльністю, отримати досвід та розпочати власну політичну кар'єру.
Рекламістам та PR - спеціалістам
Фахівцям в галузі реклами та зв'язків із громадськістю, журналістам, PR - спеціалістам та маркетологам.
Вузькопрофільним спеціалістам
Спеціалістам конкретних сфер, напрямків, що мають певний досвід роботи згідно комітетів ВРУ, Департаментів: міст України та областей України.
Студентам та молоді
Усім активним громадянам, студентам, хто прагне внести певний вклад в розвиток держави та працевлаштуватися у сфері комунікацій на державному рівні.
Тема:
Аспекти роботи помічника-консультанта народного депутата України
1 грудня об 13:00
Що ви отримаєте на вебінарі?
Грунтовну та повчальну лекцію про реальне життя Верховної Ради
Лише уявіть! Аліна розповідатиме про всі деталі роботи помічників народних депутатів: їх права та обов'язки, команда, нюанси працевлаштування, вимоги та спеціалізація тощо.
Цінний досвід та реальні кейси
Аліна поділиться власним життєвим досвідом роботи у стінах українського парламенту. Як експерт докладно розкаже про всі "+" та "-" діяльності помічника народного депутата.
Відповіді на ваші питання
Ви гарантовано візьмете участь в конструктивній дискусії з Аліною. Не пропустіть такої можливості!
Рух до мрії починається з одного вдалого кроку!
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
ПАРТНЕРИ
Агентство PR-Service - незалежне комунікативне агентство для амбітних і критично мислячих людей і компаній, які цінують свій час і гроші. Наші клієнти можуть підтвердити, що PR-Service - відданий і компетентний радник, а при необхідності - партнер-соратник для тих, хто ставить перед собою великі цілі і готовий наполегливо працювати для їх досягнення.
«Практика влади» - відкритий незалежний громадський think tank, предметом дослідницької діяльності якого є вивчення різних форм, видів, технологій і проявів влади в сучасних умовах і в історичній ретроспективі.
Команда проекту - політичні і економічні експерти, а також фахівці в області високих технологій, соціологи і медіа-експерти.
Error get alias
Реєстрацію на курс Школи помічника народного депутата ВІДКРИТО!