ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Відкритий вебінар:
Андрій Євстігнєєв про основи підготовки законопроектів
Відкрито реєстрацію на вебінар 28 липня 2021 року о 19:00!
Вебінар організовує Школа помічника народного депутата - перша незалежна освітня платформа, яка функціонує з 2014
Школа допомагає учасникам розпочати кар'єру у ВРУ, КМДА та інших державних органах влади
Кожен з вас може відвідати вебінар від Андрія Євстігнєєва, послухати цікаву лекцію та навіть задати власні питання
Євстігнєєв Андрій Сергійович
  • Член Центральної виборчої комісії.
  • Автор та співавтор понад 100 законопроєктів.
  • Адвокат, сертифікований експерт Національної асоціації адвокатів України. Доктор юридичних наук.
  • Працював помічником-консультантом на громадських засадах народних депутатів України VI, VII та VIII скликань, позаштатним консультантом комітету Верховної Ради України.
Тема:
Основи підготовки законопроектів: просто про складне
28 липня о 19:00
Для кого відкритий онлайн - вебінар?
  • Усім, хто прагне розпочати політичну кар'єру
    Для всіх, хто бажає ефективно займатися політичною діяльністю, отримати досвід та стати помічником народного депутата.
  • Рекламістам та PR - спеціалістам
    Фахівцям в галузі реклами та зв'язків із громадськістю, журналістам, PR - спеціалістам та маркетологам.
  • Вузькопрофільним спеціалістам
    Спеціалістам конкретних сфер, напрямків, що мають певний досвід роботи згідно комітетів ВРУ, Департаментів: міст України та областей України.
  • Юристам
    Починаючи від студентів юридичних факультетів та закінчуючи юристами з досвідом та сформованою кар'єрою в юридичній сфері.
Що ви отримаєте на вебінарі?
Грунтовну та повчальну лекцію про основи підготовки законопроектів
Андрій — автор та співавтор понад 100 законопроєктів, тому він точно знає, як готуються, пишуться та просуваються закони у стінах Верховної Ради. Саме цим він готовий поділитися із Вами!
Цінний досвід та реальні кейси
Андрій поділиться власним життєвим досвідом роботи як помічником народного депутата, членом ЦВК, адвокатом, так і безпосередньо автором законопроектів.
Відповіді на ваші питання
Ви гарантовано візьмете участь в конструктивній дискусії з Андрієм. Задасте власні питання та отримаєте професійні відповіді!

Пан Андрій чекає на вас!
Рух до мрії починається з одного вдалого кроку!
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
ЛЕКТОРИ
Наша школа співпрацює з досвідченними політичними діячами в минулому та сьогоденні
  • Леонід Кравчук
    Перший Президент України
  • Міхеіл Саакашвілі
    Президент Грузії (2005-2013)
  • Борис Тарасюк
    Двічі міністр закордонних справ України
  • Віктор Пинзеник
    Двічі міністр фінансів України (2005-2006, 2007-2009)
  • Айварас Абрамавічус
    Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014)
  • Олексій Гончарук
    Прем'єр-міністр України (2019 - 2020)
  • Антон Геращенко
    Заступник Міністра внутрішніх справ України
ВІДГУКИ СПІКЕРІВ
Володимир Литвин
9-й голова Верховної Ради України, народний депутат України
Сьогодні виступив з лекцією перед студентами гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів різних міст України. Організатори звернулись з проханням розказати студентам про роботу помічника народного депутата. Однак, заявлена тема була лише фоном обговорення нинішніх проблем держави. Молоді люди активно цікавились ситуацією в Криму, зміною влади в Україні, поверненням до Конституції 2004 року, пропозиціями дозволити українцям тримати вогнепальну зброю.Від майже двохгодинного спілкування отримав надзвичайні позитивні враження – молодь дуже активна, допитлива, обізнана із процесами, які відбуваються в країні. За такими – майбутнє.
Олег Ляшко
Народний депутат України, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка"
Який помічник не мріє стати народним депутатом? Серед якостей: знання, енергійність, вміння працювати цілодобово, віра у власні сили, наполегливість і міцне здоров'я, тому що це досить складна робота. Потрібно нічого боятися. Ось такі помічники потрібні саме мені.
Арсеній Яценюк
15-й прем'єр-міністр України
Помічник повинен бути цілеспрямованим, організованим, професійним в тому питанні, за яке відповідає. Дуже добре, якщо у помічника є юридична або економічна освіта.
Віталій Кличко
Київський міський голова, народний депутат України
Головне для людини, яка працює - це його бажання працювати. А навчитися і набути необхідних навичок можна за дуже короткий час. Пунктуальність, бажання працювати і головне професіоналізм - це мої критерії політика та помічника народного депутата.
Валентин Наливайченко
13-й голова Служби безпеки України, народний депутат України
Багато помічників українських депутатів або охороняють їх, або валізи і чай їм носять. Мені такі помічники не потрібні. Оскільки я працюю в комітеті закордонних справ, то для мене важливі знання міжнародних відносин, права, безпеки, українського законодавства. Дуже важливим є вміння вести переговори і звичайно ж, базова університетська освіта.
Error get alias
Реєстрацію на курс Школи помічника народного депутата ВІДКРИТО!