ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Відкритий вебінар з Дар'єю Зарівною — радник з питань комунікації глави Офісу Президента України
Відкрито реєстрацію на вебінар 14 серпня 2021 року о 16:00!
Вебінар організовує Школа помічника народного депутата - перша незалежна освітня платформа, яка функціонує з 2014
Школа допомагає учасникам розпочати кар'єру у ВРУ, КМДА та інших державних органах влади
Кожен з вас може відвідати вебінар від Дар'ї Зарівної, послухати цікаву лекцію та навіть задати власні питання
Зарівна
Дар'я Олександрівна

• Журналістка, засновниця видання Vector, в минулому - ведуча радіо «Аристократи».
  • Автор і ведуча подкасту «Что вы творите?», героями якого є ІТ-підприємці та представники української креативної індустрії.
  • В рейтингу «100 найвпливовіших жінок України за версією журналу "Фокус" 2021 року (№34).
Тема:
Створення комунікаційної стратегії для державних службовців
14 серпня о 16:00
Для кого відкритий онлайн - вебінар?
  • Усім, хто прагне розпочати політичну кар'єру
    Для всіх, хто бажає ефективно займатися політичною діяльністю, отримати досвід та розпочати власну політичну кар'єру.
  • Рекламістам та PR - спеціалістам
    Фахівцям в галузі реклами та зв'язків із громадськістю, журналістам, PR - спеціалістам та маркетологам.
  • Вузькопрофільним спеціалістам
    Спеціалістам конкретних сфер, напрямків, що мають певний досвід роботи згідно комітетів ВРУ, Департаментів: міст України та областей України.
  • Студентам та молоді
    Усім активним громадянам, студентам, хто прагне внести певний вклад в розвиток держави та працевлаштуватися у сфері комунікацій на державному рівні.
Що ви отримаєте на вебінарі?
Грунтовну та повчальну лекцію про комунікації на рівні Офісу Президента
Дар'я — досвідчена журналістка, майстер та радник по комунікаціям глави Офісу Президента, тому вона точно знає, як організувати комунікацію на такому державному рівні.
Цінний досвід та реальні кейси
Дар'я поділиться власним життєвим досвідом роботи радника з питань комунікацій, журналіста та керівника.
Відповіді на ваші питання
Ви гарантовано візьмете участь в конструктивній дискусії з Дар'єю. Задасте власні питання та отримаєте професійні відповіді!

Пані Дар'я чекає на вас!
Рух до мрії починається з одного вдалого кроку!
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
ЛЕКТОРИ
Наша школа співпрацює з досвідченними політичними діячами в минулому та сьогоденні
  • Леонід Кравчук
    Перший Президент України
  • Міхеіл Саакашвілі
    Президент Грузії (2005-2013)
  • Борис Тарасюк
    Двічі міністр закордонних справ України
  • Віктор Пинзеник
    Двічі міністр фінансів України (2005-2006, 2007-2009)
  • Айварас Абрамавічус
    Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014)
  • Олексій Гончарук
    Прем'єр-міністр України (2019 - 2020)
  • Антон Геращенко
    Заступник Міністра внутрішніх справ України
ВІДГУКИ СПІКЕРІВ
Володимир Литвин
9-й голова Верховної Ради України, народний депутат України
Сьогодні виступив з лекцією перед студентами гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів різних міст України. Організатори звернулись з проханням розказати студентам про роботу помічника народного депутата. Однак, заявлена тема була лише фоном обговорення нинішніх проблем держави. Молоді люди активно цікавились ситуацією в Криму, зміною влади в Україні, поверненням до Конституції 2004 року, пропозиціями дозволити українцям тримати вогнепальну зброю.Від майже двохгодинного спілкування отримав надзвичайні позитивні враження – молодь дуже активна, допитлива, обізнана із процесами, які відбуваються в країні. За такими – майбутнє.
Олег Ляшко
Народний депутат України, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка"
Який помічник не мріє стати народним депутатом? Серед якостей: знання, енергійність, вміння працювати цілодобово, віра у власні сили, наполегливість і міцне здоров'я, тому що це досить складна робота. Потрібно нічого боятися. Ось такі помічники потрібні саме мені.
Арсеній Яценюк
15-й прем'єр-міністр України
Помічник повинен бути цілеспрямованим, організованим, професійним в тому питанні, за яке відповідає. Дуже добре, якщо у помічника є юридична або економічна освіта.
Віталій Кличко
Київський міський голова, народний депутат України
Головне для людини, яка працює - це його бажання працювати. А навчитися і набути необхідних навичок можна за дуже короткий час. Пунктуальність, бажання працювати і головне професіоналізм - це мої критерії політика та помічника народного депутата.
Валентин Наливайченко
13-й голова Служби безпеки України, народний депутат України
Багато помічників українських депутатів або охороняють їх, або валізи і чай їм носять. Мені такі помічники не потрібні. Оскільки я працюю в комітеті закордонних справ, то для мене важливі знання міжнародних відносин, права, безпеки, українського законодавства. Дуже важливим є вміння вести переговори і звичайно ж, базова університетська освіта.
Error get alias
Реєстрацію на курс Школи помічника народного депутата ВІДКРИТО!