Стаття
Як я побудувала свій кар'єрний шлях?
Автор Аліна Піддубна - помічник народних депутатів 8 та 9 скликання, консультант у Київській обласній раді, працівник у Міністерстві соціальної політики, представник Торгово-промислової палати України, член Асоціації зовнішньої торгівлі та спікер багатьох форумів (в тому числі - нашої Школи)
Моя кар'єра розпочалась ще 10 років тому. Випадково натрапила на вакансію спеціаліста сектору протокольної роботи та міжнародного співробітництва в Київській обласній державній адміністрації. Робота була дуже цікавою та щодня різною: посли різних держав, Губернатори з різних країн, Форуми, Саміти та навіть Формула 1 на воді. Виявилось, що я маю гарні організаторські здібності, не боюсь труднощів та, м'яко кажучи, «трудоголік».
Через півтора року очолила цей сектор. Паралельно здобула диплом магістра з філології і вирішила, що в свої 22 роки (на той час) мені цього замало. Тому вступила до Дипломатичної академії України при МЗС України на другу вищу освіту за фахом, який став для мене рідним – зовнішня політика. Два роки там пролетіли як один місяць, навчання було цікавим, тому що відомі дипломати розповідали не лише теорію і практики, а вони направляли нас на різні стажування.

У 2015 році після місцевих виборів вирішила трішки розширити свою сферу роботи та отримала посаду заступника начальника управління інвестицій в тій самій Київській облдержадміністрації, куди входили обов'язки і міжнародки та робота з інвесторами. В той же час стала помічником депутата Київської обласної ради на громадських засадах у сфері децентралізації. Допомагала й Голові Київської обласної ради організовувати Форуми та зустрічі з іноземцями. Спершу було важко, адже це 3 роботи, хоча вони постійно «перепліталися».
У 2017 році Народний депутат України запропонував мені працювати у нього помічником. Я погодилася без жодних вагань, тому що це був шанс отримати нові знання, досвід та знайомства.
За 2,5 роки я опанувала як формується державний бюджет, що таке субвенція та як її направити на округ, як працювати на виборчому окрузі, готувати візити найвищого рівня та багато різного.
Влітку 2019, після виборів до ВРУ, повернулася в Київську облдержадміністрацію. Очолювала інвестиційно-міжнародний напрямок. Потім почався карантин і всі заходи або відмінились або проводились онлайн.

Перед Новим роком почала працювати в Мінсоцполітики, де займаюся міжнародними питаннями, координацією технічної допомоги й зустрічами. А з травня цього року мене запросили очолити міжнародний відділ в "Зе!Молодіжці" – молодіжного крила партії Слуга Народу. Тут активностей ну дууууже багато.

Крім того, наразі я є помічником Народного депутата України й депутата Київської обласної ради на громадських засадах та членом різних громадських організацій.Який ж висновок?

Потрібно шукати нові можливості всюди та підвищувати свій рівень постійно.
Зараз так багато різних курсів та тренінгів: це не лише нові знання – це і нові знайомства, які дуже вам знадобляться у майбутньому.

Слідкуй за Аліною у соц мережах!