Відгуки
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
ВІДГУКИ СПІКЕРІВ
Володимир Литвин
9-й голова Верховної Ради України, народний депутат України
Сьогодні виступив з лекцією перед студентами гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів різних міст України. Організатори звернулись з проханням розказати студентам про роботу помічника народного депутата. Однак, заявлена тема була лише фоном обговорення нинішніх проблем держави. Молоді люди активно цікавились ситуацією в Криму, зміною влади в Україні, поверненням до Конституції 2004 року, пропозиціями дозволити українцям тримати вогнепальну зброю.Від майже двохгодинного спілкування отримав надзвичайні позитивні враження – молодь дуже активна, допитлива, обізнана із процесами, які відбуваються в країні. За такими – майбутнє.
Олег Ляшко
Народний депутат України, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка"
Який помічник не мріє стати народним депутатом? Серед якостей: знання, енергійність, вміння працювати цілодобово, віра у власні сили, наполегливість і міцне здоров'я, тому що це досить складна робота. Потрібно нічого боятися. Ось такі помічники потрібні саме мені.
Арсеній Яценюк
15-й прем'єр-міністр України
Помічник повинен бути цілеспрямованим, організованим, професійним в тому питанні, за яке відповідає. Дуже добре, якщо у помічника є юридична або економічна освіта.
Віталій Кличко
Київський міський голова, народний депутат України
Головне для людини, яка працює - це його бажання працювати. А навчитися і набути необхідних навичок можна за дуже короткий час. Пунктуальність, бажання працювати і головне професіоналізм - це мої критерії політика та помічника народного депутата.
Валентин Наливайченко
13-й голова Служби безпеки України, народний депутат України
Багато помічників українських депутатів або охороняють їх, або валізи і чай їм носять. Мені такі помічники не потрібні. Оскільки я працюю в комітеті закордонних справ, то для мене важливі знання міжнародних відносин, права, безпеки, українського законодавства. Дуже важливим є вміння вести переговори і звичайно ж, базова університетська освіта.
ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ
 • Камуз Анна
  Помічник народного депутата України Вікторії Сюмар, випускниця Школи помічника народного депутата
  Я не прийшла до Школи помічника народного депутата, щоб стати помічником народного депутата, але стала. І це змінило моє життя. Саме під час лекцій у Школі я познайомилась з моїм теперішнім роботодавцем, народним депутатом України Вікторією Сюмар, з якою почала працювати через 3 дні після закінчення Школи і працюю дотепер. Коли життя дає тобі шанс, не можна дозволити собі його втратити. За 4 дні лекцій у Школі цих шансів дається дуже багато. Кожне нове знайомство, новий досвід, нові знання – це все шанси, які варто використовувати. Якщо Ви маєте сумніви, чи треба це Вам, я однозначно кажу: треба! Починати зміни в країні треба з себе, тому треба здобувати знання і досвід, приходити і міняти країну. Школа помічника народного депутата дає такий шанс.
 • Сергій Зарічнюк
  Помічник народного депутата України Марії Матіос, випускник Школи помічника народного депутата
  Щиро дякую організаторам Школи помічника народного депутата! Цей захід – це чудова можливість зрозуміти, чи дійсно ти хочеш бути помічником народного депутата, чи розумієш, що тебе чекає на цій посаді! Багато цікавих лекторів, знайомств. Після закінчення ШПНД отримав можливість пройти стажування у Мустафи Найєма.
 • Юрій Ободовський
  Помічник народного депутата України Марії Матіос, випускник Школи помічника народного депутата
  Перш за все, хотів подякувати організаторам Школи помічника народного депутата, за можливість прослухати курс лекцій, отримати посаду помічника – консультанта народного депутата України і вже навіть прочитати лекцію студентам школи! На моє глибоке переконання, ця школа являється першою сходинкою в політичній кар'єрі активної молоді, яка дозволяє реалізувати свої ідеї в якості помічників – консультантів народних депутатів України у стінах парламенту. Головне вірити в свої сили!
 • Надія Вовк
  Помічник народного депутата України Михайла Кобцева, випускниця Школи помічника народного депутата
  А я хочу ще раз подякувати організаторам! Хочу подякувати за патріотизм Кармазіна, за професіоналізм Пинзеника, акторство Монтян, за цікавість Македона, за оригінальність та чесність Березовця, за те, що я зрозуміла цілісність ігри "Політика"… Я стала помічником нардепа…тому що хотіла. Впевнена, що стану нардепом…тому що, хто крім нас!!! А головне, за що я вдячна Школі, так за можливість зустріти людей, яким не байдуже майбутнє нашої України! Дякую Щіголь Ірині, Насті Бурмака, Шило Наталі та всім іншим з ким була можливість поспілкуватись та з ким була на лекціях! З такими мужнім, патріотичним та небайдужим народом Україна буде процвітаючою, європейською країною! Слава Україні! Героям Слава!
 • Олександр Дейнега
  Помічник народного депутата України Семена Семенченка, випускник Школи помічника народного депутата
  Вже будучи помічником народного депутата та маючи досвід спілкування з народними обранцями, я прийшов на Школу аби розширити свої знання. Отримані навики та досвід від почутого застосовую не лише в роботі, але й у повсякденному житті.
 • Дмитро Іванок
  Помічник народного депутата України Дмитра Андрієвського, випускник Школи помічника народного депутата
  Школа помічника народного депутата відкриває для слухачів завісу "realpolitik" по-українськи. А далі, хто має очі, - побачить, хто має вуха, - почує! І зробить, сподіваюсь, для себе висновки. І це головне. Адже без адекватної оцінки сучасного стану справ, будь-яка майбутня політична діяльність приречена на провал.
 • Юліана Лінічук
  Випускниця Школи помічника народного депутата
  Друзі, особисто від себе хочу сказати кілька слів, читаючи месседж-реліз вконтакті про даний проект, виникали дійсно різні думки, але в будь-якому випадку, я знала – це буде цікаво. Зайшовши в конференц-зал бізнес-центру, я зустріла велику кількість людей, абсолютно різних за темпераментом, типологією поведінки, політичними поглядами. Чотирі дні я мала змогу комунікувати з народними депутатами, провідними політологами, економістами та юристами. Завдяки цьому, я дізналась велику кількість інформації, яку не прочитаєш у жодному підручнику чи сторінці інтернет-ресурсу, апріорі це так. Але найголовніше – даний проект змінив мій образ мислення, скорегував і точно вказав мою ціль, і я скажу вам просто…просто дякую! Дякую команді організаторів, ви даєте людям великий шанс змінити життя! Дякую лекторам, це безцінний досвід, реальні речі, реальні думки, якими ви поділилися з нами! І дякую студентам курсу, ви особистості, дуже різні та цікаві люди, як я говорила зі сцени конференц-залу – хочу і буду підтримувати з вами зв'язок. Крокуйте впевнено тільки вперед, не давайте невдачам зупинити вас, і я думаю, ні, я знаю – у нас буде все до чого ми йдемо!
 • Катерина Брюханова
  Помічник народного депутата України Мустафи Найєма, випускниця Школи помічника народного депутата
  У Школу помічника народного депутата пішла, по-перше, для розуміння професії, "що таке бути помічником". В мене була досить поважна посада в Міністерстві юстиції України, і її втрачати я хотіла тільки на краще. На лекціях "Школи помічника народного депутата" я почула саме те, що цікавило і зрозуміла, що це моє. Нам розказали загальні засади політики та принципи роботи Верховної Ради, яка структура, які особливості, види народних депутатів, специфіка їх роботи, коло обов'язків помічника, загальні вимоги. Політикою я завжди цікавилась і захоплювалась, бачила тут своє майбутнє. Але з чого починати і як, не знала. Тепер я тут і почала свою кар'єру, своє майбутнє в світі політики. І тепер ми будемо змінювати політику на краще і я хочу принести гарні зміни в майбутнє України!
ВІДЕО ВІДГУКИ ВІД НАШИХ ВИПУСКНИКІВ
  Відео зі Школи
  Відгук випускника Тадеуша Муратова
  Відгук випускника Миколи Волківського
  Відгук випускниці Іванни Бугай
  Відгук випускника Віктора Сіромахи
  Відгук випускника Олега Шульги
  Відгук випускника Євгена Мирончука
  Відгук випускника Сергія Поліщука
  Лещук Орест про Школу помічника народного депутата
  Коваль Анастасія про Школу помічника народного депутата
  Гогусь Соломія про Школу помічника народного депутата
  Арзуманян Ані про Школу помічника народного депутата
  Солодовник Павло про Школу помічника народного депутата
  Салій Вячеслав про Школу помічника народного депутата
  ВІДЕО ВІДГУКИ ВІД НАШИХ ЛЕКТОРІВ
   Лариса Білозір - українська громадська діячка, політик, благодійниця, Народний депутат України IX скликання
   Тренер з публічних виступів, експерт-консультант ОБСЄ, творець Дебат-Клубу - СЕРГІЙ СТУЖУК
   Двічі міністр фінансів України - Віктор Пинзеник
   Колишній прем'єр-міністр України - Анатолій Кінах
   Народний депутат ІХ скликання - Олександр Качура
   Народний депутат ІХ скликання - Лариса Білозір
   Українська журналістка. Прессекретар Президента України Володимира Зеленського - Юлія Мендель
   Український діяч, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Тарас Висоцький
   Ірина Верещук - Народна депутатка України IX скликання. Голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.
   Віктор Чумак - український юрист, генерал-майор юстиції запасу. Головний військовий прокурор України. Народний депутат VII та VIII скликання.