29.11.21
Результати конкурсу
Школи помічника народного депутата
Ви вже знаєте, що у Школі помічника народного депутата проходив конкурс з крутими призами. Усі учасники мали написати пост: «Чому я гідний кандидат для політики?» та опублікувати його в Інстаграмі з активною позначкою @assistant.school та хештегом #Курс_ШПНД, підписатися на канали https://t.me/school_nardep та https://t.me/tviyspace; написати комент «беру участь» під постом в інстаграмі.

Це був реальний шанс потрапити у велику політику! Ми дуже раді та щасливі, що чимала кількість людей наважилася брати участь у конкурсі. Це крок на зустріч своїм мріям та цілям. Усі учасники написали пост і хочемо зазначити, що нам було надзвичайно приємно читати ці тексти, кожен з яких не схожий на попередній.
Якими ж були призи?
1 місце - Безкоштовна участь у Школі помічника народного депутата 10-12 грудня
2 місце - Безкоштовний доступ до курсу із самопідготовки
3 місце - Участь в екскурсії у Верховній Раді України
4 місце - Іменний календар Школи помічника народного депутата
5 місце - Фірмовий блокнот Школи помічника народного депутата

І ось які думки стали переможними!
1 місце
«Всім привіт. Як ваш настрій?)
У своїх соцмережах я досить мало розповідаю про політику в моєму житті. Тому зараз короткий дайджест недосказаного (завжди варто цілити високо…)
❓Чому я гідний кандидат для політики❓

1. стажувалась в органах місцевого самоврядування
2. стала переможцем від всесвітньої кампанії, яка спрямована на передачу жінками-політичними лідерами досвіду щодо розширення прав та можливостей молодшому поколінню дівчат(під патронатом Президентки Мальти та нардепа Юлії Льовочкіної)
3. виграла курс з публічних виступів «Говорить лідер» від оратора, яка готовить телеведучих СТБ, політиків і т.д. до публічних виступів
4. навчаюсь за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», яка готує фахівців, спроможних розв'язувати складні професійні та практичні завдання у сфері публічного управління та адміністрування
5. перемогла в національному проєкті «Моя кар'єра в Україні»(організатор: Міністерство молоді та спорту України)
6. брала участь у німецько-українському проєкті «Молодь дебатує»
7. took part in "Activities of Member of the Parliament of Ukraine"
…і так можна ще писати і писати????

❗️Побачивши пост від @assistant.school , я не роздумуючи вирішила прийняти цей виклик. Мені потрібний крок до втілення своєї найзаповітнішої мрії - і в цьому може допомогти лише курс від ШПНД!
❗️Чому ж я так вирішила? Моя майбутня кар'єра переплітається з їхніми курсами, тому для мене ця тема неймовірно важлива. Адже кожний хоче стати професіоналом у своїй справі, тому я буду неймовірно вдячна, якщо @assistant.school допоможе здійснити мою мрію в професійній кар'єрі, адже, щоб вийти зі своєї «бульбашки» і генерувати нові ідеї, потрібно навчатися! Я не боюсь і не соромлюсь! Я розумію, що, або ми самі щось змінемо, або все залишиться в такому стані. Я розумію, що стару систему треба ламати з прогресивною молоддю, змінюючи сьогодення та виборюючи шанс на краще майбутнє! Я маю той вогонь і драйв, гостру реакцію на несправедливість і БАЖАННЯ ДІЯТИ!

Наостанок своєї першої частини тексту я додала свою найулюбленішу цитату про те, що жінки можуть все!
Я не пригадую, коли це змінилось (коли я зрозуміла, що варто спробувати себе в політичній кар'єрі). Навряд чи це був момент, коли щось клацнуло і чарівним чином змінилось. Так у житті не буває…Кожне усвідомлення, яке до нас приходить, має пройти певний етап укорінення в наше життя. Можливо, технології і пришвидшили наше життя, проте наша психіка працює так само, як і тисячі років тому

Я ніколи не була святою, та й зараз не намагаюсь створити такий образ. Але я знаю свій шлях і знаю, що внутрішні зміни завжди залежать від людини. Обставини важливі, але вибір— за кожним з нас!

Не грузитиму тут нікого поясненнями, що таке політична кар'єра - для таких цілей є гугл. Висловлю свою думку, чому вона необхідна, опираючись не тільки на своє «так правильно і прогресивно», а і на факти, взяті із загальнодоступних досліджень. Дуже часто я стаю свідкою не зрозумілих виплесків ненависті і агресії, коли постають певні дискусійні питання на різні теми. Чесно, ЦЕ ТАК СИЛЬНО ХОЧЕТЬСЯ ЗУПИНИТИ. Хочеться зробити свою країну покращеною версією! Я не говорю, що маю за спиною величезні здобутки в політиці. Ні! Але я готова гризти граніт науки тощо, щоб зруйнувати цей інколи не зрозумілий шлях, адже бути доброю - це діяти проти несправедливості!

Я просто хочу жити в суспільстві, де мені не потрібна буде допомога, в суспільстві, де я булу почувати себе в безпеці!
Хочу закінчити риторичним запитанням, яке писала на початку. Чому я гідний кандидат для політик? Бо так хоче моє Я!

Необхідно змінювати свідомість і творити світле та прогресивне «завтра» вже сьогодні, починаючи з себе!
Я готова до цих змін! Ти зі мною?????????❤️»

2 місце

«В 2018 році переді мною постало питання: Ти або залишаєшся або повертаєшся в Україну. Тоді вже в свої 16, я розуміла що я потрібна Україні ,що я в любий час можу приїхати за знаннями але бути корисною тут,в нашій країні. Коли змінилася влада,для мене це був як ковток свіжого повітря, з'явилась надія і я тоді собі пообіцяла що я не буду осторонь. Моя позиція чітка- прозора політика що спрямована на покращення життя людей і прогресивна сучасна держава на міжнародній арені.

Вчусь я на міжнародних відносинах.Нещодавно я себе проявила як стартапер, доєднавшись до курсу з інноваційного підприємництва що запроваджено Міністерством освіти і науки, Міністерством цифрової трансформації, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів. Досить цікава робота що потребує детального аналізу. Взаємодія з командою теж головна складова.Спільна ціль вона об'єднує ,все таки круто коли в тебе є однодумці. Близька мені людина сказала: «Мені подобається що ти така не байдужа.» А як може бути навпаки коли ти пов'язуєш своє життя з цією діяльністю ? Я щиро вірю в наше майбутнє , в нашу молодь і в наші можливості.

Так, я не маю досвіду для того щоб розуміти як все працює, з задоволенням прийняла б таку можливість - дізнатися як це бути помічником депутата. Як то кажуть знати внутрішню кухню. Я готова до нових знань.І звісно це тільки перший мій крок , амбіції великі , і я відчуваю що політична діяльність це моє.»
3 місце

«Сьогодні @assistant.school дає можливість змінити життя країни кожному. Є можливість-потрібно нею скористатися.Умова проста: дати відповідь на питання :"чому я гідний кандидат для політики? "Питання просте, та от чи така ж проста справа бути політиком в нашій країні? Давайте розбиратися.

Будь-яка держава - це живий організм, для повноцінного функціонування якого потрібні постійні зміни. Змінюваність влади, чесні та конкурентні вибори, демократизація країни, ефективні антикорупційні заходи, питання екології тощо. Та чи просто це все реалізувати в країні, яка:
❗Восьмий рік має анексований регіон та воєнний конфлікт на своїй території;
???? стабільну інфляцію;
???? системну корупцію;
???? енергетичну залежність від країни-агресора;
????і на останок-провалену кампанію по вакцинації проти COVID-19?

Відповідь очевидна - ні, не просто. І для цього країні потрібні молоді, проукраїнські та енергійні люди з креативним мисленням, здатні на антикризові комплексні рішення, що дозволять задіяти потенційний внутрішній ресурс України та вирішити нагальні проблеми. Я вважаю себе саме такою людиною та готовий долучитися до командної роботи, ефект від якої відчує кожна українська родина.????????»
4 та 5 місце

«Що ж треба брати із самих початків, а саме звідки я родом:
З мальовничого міста Ужгород, що в Закарпатській області

Це місто з людьми, які завжди звикли бути в русі і не сидіти, тому що їхній енергії немає меж, завжди знаходять компроміси в будь-яких випадках є, а їх комунікабельності багато хто може позаздрити.

Мій край із самого малечку привчив бути розсудливим і об'єктивним до різних ситуацій ,цікавитись міжнародними відносинами. Живу поруч з 4 країнами Європи, звісно цікаво буде, що в сусідів відбувається. Геополітичне розташування сонячного Закарпаття, посприяло вивченню: території Закарпаття, його історії , іноземних мов таких як: угорська, словацька які з дитинства мене супроводжували. Як то кажуть «Чим більше людина знає мов – тим більше раз вона людина».
В моєму запасі ще: англійська та німецька, які треба вже підтягнути. Політика це в загалом домовленості між сторонами які приходять до єдиного рішення.

Ще раз задаючись питанням «Чому я гідний кандидат для політики?»
Хочу змінити життя людей, свого краю, країни – щоб мені було приємно пройтись містом і казати собі «Так – я це зміг» і не було соромно дивитись людям у вічі.
Хочу, щоб мене критикували, кожному не догодиш. Але критика це найкраща мотивація, аби працювати краще й більше.
Хочу щоразу повертатись до людей, знову й знову вирішувати їх проблемні питання.
Хочу будувати містки між усіма гілками влади, адже саме у синергійній роботі, можна досягнути озитивних результатів.

Можете назвати мене закоханим, але мені подобається робити для інших те, що вони хочуть. Якщо мої дії допоможуть комусь то це буде плюс мені»
Дякуємо усім за участь! Чекайте ще конкурсів від Школа помічника народного депутата. І наступного разу ви обов'язково переможете!