Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб"
Допоможемо маленьким діткам разом!
Фонд допомоги онкохворим дітям
Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб" активно працює з 2005 року та заснований батьками, діти яких свого часу проходили лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку (м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43). У цьому відділенні проходять обстеження, перевірку та лікування діти з усіх областей України, яким не може бути надана ефективна допомога на місцях.
Допомога
Фонд бере активну участь в різноманітній допомозі відділенню та родинам - купівля ліків, медичних витратних матеріалів, обладнання, ремонт приміщень і палат, соціально-психологічні, розважальні заходи, виїзні екскурсії та реабілітаційна підтримка.
Фонд допомагає дитині вчасно проходити призначене лікування, мати усі необхідні медичні матеріали.

Підтримка триває й після закінчення лікування. Щороку проходять зустрічі "Переможці в житті".
Родині надається й паліативна підтримка та супроводження.
Реквізити
БФ "Краб"
АТ Райффазен Банк Аваль в м. Києві
UA433808050000000002600169634
Код ЄДРПОУ 34750770
Призначення платежу: благодійна допомога

Або картка фонду "ключ до рахунку"в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478 (Лавренюк Лариса, керівник), через термінали ПриватБанку, Приват24.
Лариса Лавренюк
керівник Фонду допомоги онкохворим дітям "Краб"
допомагає благодійному фонду та 1% від продажів виділяє для підтримки "Крабу".