Стажування в
Європейському парламенті
Відкладено через пандемію!

30 березня - 4 квітня 2020 року
Чому саме стажування у Європарламенті?
Тиждень навчання у Страсбурзі
01
10 лекцій / майстер-класів
02
Освітня + культурна програма
03
Чудовий трамплін для подальшої кар'єри "нового рівня"
04
А тепер конкретніше!
Повноцінні 7 днів
Ми пропонуємо провести цілий тиждень в Стразбурзі (Франція) з перекладачем та гідом, в компанії однодумців. Та поєднати це з освітнім збагаченням та особистісним ростом.
Лекції та
майстер-класи
Ви познайомитеся з представниками Європейського парламенту. Послухаєте лекції від провідних фахівців та візьмете участь в майстер-класах.
Культурна програма під час навчальної поїздки
Ми доповнили освітню поїздку культурною програмою.
Ви відвідаєте знакові місцини та екскурсії.
Чудовий трамплін для майбутньої кар'єри
Ви матимете можливість особисто ознайомитися з актуальними вакансіями чи програмами, домовитися на місці щодо потенційної участі в них.
Про поїздку
Стажування в Європарламенті - унікальна можливість поєднати освітню діяльність з культурним відпочинком.

В рамках поїздки ви ознайомитеся з роботою одного із найвпливовіших законодавчих органів світу, візьмете участь у парламентських слуханнях та комітетній роботі Європарламенту. Ви прослухаєте лекції від найбільш впливових політиків Європейського Союзу, євродепутатів від різних політичних партій парламенту, керівників ключових державних структур, бізнесменами.

Вже було здійснено 5 поїздок до таких держав, як Бельгія, Велика Британія, Франція, Північна Ірландія.
Про ШКОЛУ ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Ми перші в Україні, хто започаткував навчальну програму з підготовки політичних кадрів.

Понад 7 років ми навчаємо як осіб, які хочуть почати власну політичну кар`єру, стати помічником народних депутатів, так і діючих помічників і політиків, депутатів місцевого рівня.

При Школі ефективно функціонує політичне кадрове агентство, яке працевлаштовує випускників Школи і сприяє розвитку їх політичної кар`єри у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Офісі Президента України, Київській міській раді і більшості міських рад в Україні.
Зроби вклад в себе та своє майбутнє! Лишай заявку — та бронюй місце вже зараз!
Набір в групу обмежений. Поспішіть скористатися шансом!
Натискаючи на кнопку "Зареєструватися" ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з умовами публічного договору оферти.
ПРОГРАМА
наразі узгоджується й може зазнавати корегувань
Emma McClarkin
депутат Європейського парламенту від Великобританії. Cпівголова European Conservatives and Reformists Group. Член Конференції Президентів. Член Делегації Парламентського комітету Каріфорум-ЄС
Othmar Karas
депутат Європейського парламенту від Австрії. Член Group of the European People's Party (Christian Democrats). В Комітеті з парламентського співробітництва між Росією, Україною та ЄС. Член Комітету з економічних та монетарних питань.
Alex Mayer
депутат Європарламенту від Великобританії. Член партії Group of the Progressive Alliance of Socialists and Democrats in the EuroParliament. Член Комітету з економічних та монетарних питань, делегації з міжнародних відносинах з США.
Syed Kamall
депутат Європейського парламенту від Великобританії. Cпівголова European Conservatives and Reformists Group. Член Конференції Президентів. Член Делегації Парламентського комітету Каріфорум-ЄС.
Laima Liucija Andrikienė
депутат Європарламенту від Литви. Член партії Group of the European People's Party (Christian Democrats). В Комітеті парламентського співробітництва ЄС-Казахстан, ЄС-Киргизстан, ЄС-Узбекистан та ЄС-Таджикистан. Член Комітету з міжнародної торгівлі.

Costas Mavrides
кіпрський політик, який з 2014 року є членом Європейського парламенту, представляючи Кіпр. Він є членом Демократичної партії. Входить до Прогресивного альянсу соціалістів і демократів в Європейському парламенті.
Вартість поїздки включає
  • переліт в дві сторони та трансфер;
  • проживання в чотирьохзірковому готелі;
  • сніданки;
  • оплата страховки;
  • участь у парламентських слуханнях та роботі комітетів Європарламенту;
  • екскурсії в Європейський парламент;
  • екскурсії відомими культурними місцинами;
  • сертифікат про проходження стажування в Європейському парламенті.
2400 ЄВРО
Залишити заявку
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
Реєстрація на поїздку
Натискаючи на кнопку "Зареєструватись" вы даєте згоду на обробку персональних данних та погоджуєтесь з умовами публічного договору оферти.