"Я проходив навчання в Школі помічника народного депутата 4 рази і кожного разу я отримував нові знання та враження"
Автор Ілля Подолян - працює державним експертом у Міністерстві соціальної політики.
Мене звати Подолян Ілля, я ще зі шкільних років цікавився політикою, та сам мріяв стати одним з тих, кого ми бачимо по телебаченню, чуємо по радіо та про кого читаємо у газетах.
Коли я вже був студентом та почав замислюватися над тим, як мені досягти своєї мети та потрапити до "закритого клубу українських політиків" я побачив в інтернеті "Школу помічника народного депутата". Чесно кажучи, спочатку я подумав, що це черговий заклад лекції в якому виглядають приблизно як тренінг по типу "давай, ти все зможеш, в тебе все вдасться! До побачення". Але потім я побачив склад спікерів, почитав відгуки та поспілкувався з людьми, які проходили там курс навчання, і вирішивши, що в усякому випадку це не буде зайвим, записався на найближчий курс.

Сказати, що я був дуже вражений — ні сказати нічого. Лекції вели топові політики, технологи та чиновники вищого рівня. За три дні навчання, я почув багато цікавої інформації та корисних порад від справжніх практиків, які займають або займали ключові посади в країні.
Родзинкою навчання стала двотижнева практика у Верховній Раді в якості помічника народного депутата. За цей час я побачив вітчизняну політику із середини, допомагав в написанні законів, відповідав на звернення громадян. Дуже складно передати ті неймовірні враження, коли люди, які вирішують долю країни, та яких ти раніше бачив хіба що на білбордах, проходять біля тебе поруч кожного дня. Краще за слова скаже той факт, що я проходив навчання в "Школі помічника народного депутата" чотири рази і кожного разу я отримував нові знання та враження.
Зараз я працюю в Дніпропетровському обласному осередку ВО "Батьківщина".

Той факт, що я проходив навчання в закладі такого рівня дуже допоміг мені в працевлаштуванні, а знання, отримані під час лекцій та стажування, допомагають мені в роботі кожного дня.