Курс індивідуального спілкування
від Аліни Купріянчик
щодо роботи Верховної Ради України, народних депутатів України та їх команд

Про засновника та лектора курсу

Аліна Купріянчик —
- юристка та політолог за освітою,
- депутатка Обухівської міської ради Київської області;
- помічник-консультант народного депутата України VIII-IX скликань;
- лекторка Школи помічника народного депутата, Української академії онлайн освіти, Молодіжної платформи "YOUTH STAGE", Суспільно-політичного форуму-інтенсиву "Молодь Важлива" тощо;
- координаторка Зе!Молодіжки в Обухівському районі Київської області;
- членкиня Руху Зе!Жінки Київщини;
- громадська діячка у сфері благодійної допомоги;
- молодший лейтенант складу запасу Збройних сил України.
Чому саме це навчання?
Власний досвід лектора
Аліна вже 2 скликання працює помічником народного депутата і знає, як насправді працює Верховна Рада України, чим займаються депутати під час сесій, як формуються команди та який ключовий фокус у такого роду роботи.
01
Підвищення знань громадян
Завдання Аліни — підвищити Ваші знання, заохочувати до державних процесів, мотивувати до нових ідей. Тут ви знайдете свою нішу та з впевненістю можете пропонувати свою кандидатуру на посаду помічника-консультанта народного депутата України!
02
Саморозвиток
Під час курсу підвищується Ваша загальносуспільна свідомість та відповідальність, як громадянина, під час вирішення загально важливих питань у державі.
03
Тебе цікавить робота народного депутата України та його команди, але ти все ще не знаєш з чого почати?

Тоді варто почати саме з цього курсу!
Що всередині?
Курс складається з 2 етапів, кожен з яких охоплює по п'ять тем для спілкування/прослуховування щодо роботи Верховної Ради України, народного депутата України та його команди, а також самостійні завдання з реальних практичних ситуацій роботи у Верховній Раді України.
Програма курсу індивідуального спілкування
Індивідуальний графік
Близько 2 тижнів унікального навчання, яке проходить в індивідуальному порядку між слухачем та лектором одразу після оплати або ж при наборі у групу 3-5 осіб.
2 етапи навчання, в кожному з яких — 5 тем для вивчення
1 етап: акцент на загальні засади роботи Верховної Ради України, Апарату, народних депутатів України: індивідуальні лекції-обговорення з лектором + письмові конспекти по кожній темі для слухача.

2 етап: акцент на роботу помічників-консультантів та в цілому команд народного депутата України: індивідуальний перегляд відео лекцій з лектором та виконання індивідуальних завдань по кожній темі, письмові запитання до лектора — отримання конкретних письмових відповідей.
10 тем
Щодо роботи Верховної Ради України, народних депутатів України та їх команд
Самостійні завдання
З реальних практичних ситуацій роботи у Верховній Раді України. Після кожного етапу курсу слухачі виконують комплексні практичні завдання по пройденому матеріалу, які включають тести та письмові практичні завдання. Ви отримуєте детальний лист-аналіз по кожному із завдань + типові приклади документів.
Бонуси на майбутнє
По закінченню — доступ до групи "випускників" курсу та отримання постійної інформації по працевлаштуванню, як у Верховній Раді України, так і в інших структурах та підтримання комунікації з лектором та засновником курсу Аліною Купріянчик.
1 етап
індивідуального спілкування
1
Як стати тим ким мрієш? Аспекти роботи народного депутата України та його помічника
Загальна характеристика роботи Верховної Ради
2
Депутатські запит та звернення, як одне із прав народного депутата України на отримання інформації
Яка різниця між документами? Правила написання/оформлення
3
Міжнародна діяльність у роботі народного депутата України
4
Взаємовідносини народного депутата України з виборцями.
Зауваження, скарги та пропозиції, як різновиди звернень громадян
5
Стадії проходження проєкту Закону у Верховній Раді України
Від моменту створення до набрання ним чинності
6
Практичне комплексне завдання та зустріч онлайн.
Самостійне виконання, спільне обговорення та отримання детального письмового листа-аналізу по виконаному завданню + типові приклади документів
2 етап
індивідуального прослуховування відео лекцій
1
Графік роботи помічника-консультанта народного депутата України, види виконуваних робіт, навантаження
2
Як мотивувати себе у періоди робочих криз
3
Подальші перспективи та можливості від роботи помічником-консультантом народного депутата України
4
Підводні камені у роботі помічника-консультанта народного депутата України
5
Лайфхаки у роботі помічника-консультанта народного депутата України
6
Практичне комплексне завдання та зустріч онлайн
Сертифікат та додатки до нього
По закінченню програми Ви отримаєте сертифікат про проходження курсу (який складається з 2 етапів) та додатки до нього (з усією інформацією про курс, опис пройдених тем та контактними даними засновника/лектора Аліни Купріянчик).
Бажаєте пройти курс
індивідуального навчання?
Набір обмежений. Поспішіть скористатися шансом!
Натискаючи на кнопку "Зареєструватися" ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з умовами публічного договору оферти.
ФОРМАТИ УЧАСТІ
Standard group
7990 грн
12 000 грн