Стаття
...але Школа помічника народного депутата змінила мої плани, Тетяна Шумська про стажування
Авторка Тетяна Шумська
грудень 2021

Я Тетяна, студентка магістратури у Запоріжжі, вивчаю міжнародні відносини, цікавлюся темою комунікацій, піаром, менеджментом заходів, відвідую курси, тренінги за інтересами та маю чималий досвід стажувань у громадських організаціях, державних установах та компаніях, шукаючи таким чином ту сферу діяльності, яка буде найбільш близькою мені.

Мій 2021 був насиченим, до кінця року мені вдалося закрити усі проекти і подумки я вже відпочивала і розмірковувала над ідеєю взяти паузу в активностях на певний час. Але Школа помічника народного депутата змінила мої плани.

В останні дні грудня я натрапила на оголошення вакансії стажера до Школи. Рядок "Що ти отримаєш" - перше, на що я звернула увагу. Обіцяли знайомство із політичними діячами, експертами та політтехнологами, безкоштовну участь у курсі для помічників та рекомендаційний лист по завершенню стажування. Тобто те, що потенційно може бути корисним для мене як студентки, яка завершує навчання. Тому я перейшла до розділу обов'язків. Аналітика, робота з документами, створення контенту - те, що в мене виходить. Я відправила резюме менеджеру, виконала тестове завдання, відвідала онлайн зустріч і зрозуміла ... відпочинку не буде. Плани змінюються. Новий рік починаю з нового стажування!

лютий 2022

Попередні 1,5 місяці я відчувала себе частиною команди професіоналів, які працюють над удосконаленням платформи для політичної освіти громадян.

Що робила?
  • структурувала стратегію розвитку
  • здійснювала моніторинг потенційних партнерів
  • вчилась домовлятися (у цьому напрямі продовжую працювати)
  • генерувала ідеї контенту для соціальних мереж
  • поглиблювала знання в google інструментах
  • працювала з фото редакторами
  • виконувала термінові доручення від команди

Що отримала?

• релевантний для працевлаштування досвід
  • практичні кейси
  • контакти професіоналів, до яких можна звернутися
  • доступ до лекцій курсу, де відкрила для себе чимало нових тем, одна зі спікерок навіть наштовхнула на ідею, яка стане родзинкою моєї дипломної роботи
  • документи про завершення курсу, які одразу оформила в університеті як неформальну освіту з суміжних дисциплін, що полегшить навчання у наступному семестрі.
Таким чином, коригування особистих планів на початок року було вельми правильним рішенням. Школа допомогла мені відкрити ширше двері для власного розвитку. Я мотивована рухатися далі і розширювати горизонти!

Коли побачите оголошення про відкриття позиції стажера до Школи помічника народного депутата, обов'язково змінюйте плани і відгукуйтеся. Рекомендую! Цей досвід вартий вашого часу, навіть якщо здається, що ви далекі від політики. Адже державотворцям потрібні помічники різних спеціальностей!

Вдячна керівництву Школи помічника народного депутата за набутий досвід та поради!