Формат
PREMIUM
Про можливості, які ви отримаєте завдяки цьому пакету
УЧАСТЬ НА КУРСІ-ІНТЕНСИВІ
"Школа помічника народного депутата"
11-13 березня 2022 року, де ВИ:
Навчаєтеся
12 тем, 30+ годин інтенсивних лекцій і практик.
Висловлюєтеся
Обговорення суспільних тем, дебати, запитання-відповіді, розповіді про себе та власні точки зору.
Знайомитеся
Спілкування із відомими політиками, досвідченими експертами, учасниками — потенційними колегами або ж партнерами, і звісно — організаторами.
Практикуєтеся
Практика та активності під час навчання, завдання на "помислити" + стажування в органах державної влади.
Бонусуєтеся
Література для вивчення, презентації спікерів, шаблони документів, гайди із обов'язками помічника, чеклисти та матеріали Школи — у вашій власності.
Релаксуєте
Не одними лекціями жити! Бізнес-атмосфера, зручний "клас", доступ до Wi-Fi, фотозони, перекуси за розкладом, фуршет із діючими помічниками.
УЧАСТЬ НА ОНЛАЙН КУРСІ ЕКСПРЕС-ПІДГОТОВКИ
24 січня-12 лютого 2022 року, де ВИ:
Отримуєте у доступ 25 (двадцять п'ять) лекцій.
Наживо ви зустрічатиметеся в онлайн форматі на Zoom платформі (12 лекцій по 80 хв) та дивитиметеся у зручний час записані відео (13 лекцій по 80 хв).
Програма курсу:
  • Верховна Рада України
  • PR і політичні технології
  • Парламентська дипломатія та міжнародна діяльність
  • Політична кар'єра та самопрезентація
  • Політика поза парламентом
Гарантоване 100% 2-тижневе стажування
у комітетах Верховній Раді України, або Київській Міській державній адміністрації, або обласних адміністраціях ради, або місцевих радах України.
1
Ми допомагаємо у складанні професійного резюме (надання форми та офіційного бланку для резюме, необхідних існтрукцій, прикладів);
2
Протягом 6 місяців йде робота по оформленню вашого стажування та домовленностям із обов'язковим врахуванням бажаного напрямку діяльності
3
Ми повідомляємо вам про орієнтовний час стажування та необхідність зявитися на співбесіду до депутата. Після успішного проходження стажування за необхідності ви отримуєте додаток про проходження стажування у Верховній Раді України чи місцевих органах.
Під час курсу-інтенсиву ви отримаєте до 60 хвилин консультації
щодо стажування і можливостей працевлаштування від чинного помічника народного депутата
Сертифікат
Після пройдених програм ви отримаєте 2 (два) сертифікати про закінчення програми (україномовний та англомовний) та додаток із підписом та печаткою про прослуховування тем і спікерів та кількість годин. Сертифікати від Школи помічника народного депутата про оволодіння новими професійними компетенціями з політичних питань.
Під час програми 11-13 березня:
фотозвіт
із заходу, індивідуальне фото для резюме, міні фото-сесія за бажанням
кава-брейки
згідно програми заходу: кава, чай, ранкові та обідні смаколики
фірмові матеріали
блокнот, ручка та додаткова інформація в телеграм-чаті
доступ до запису
відео-лекцій курсів онлайн та офлайн Школи помічника народного депутата
Закритий фуршет
зі спікерами курсу та діючими помічниками народних депутатів. За неформальних обставин ви особисто познайомитеся із запрошеними та зможете зав'язати контакти із перспективами співпраці.
Можливість особистого знайомства зі спікерами у кулуарах освітнього проекту
Асоціація помічників народних депутатів України
Ви автоматично потрапите у кадровий резерв Асоціації помічників народних депутатів. Це громадська організація, яка займається працевлаштуванням на посади помічників-консультантів та стежить за долею наших студентів. Ви отримуватиме першими оголошення про відкриті вакансії та можливості стажування/працевлаштування тощо.
ЕКСКУРСІЇ
у Верховну Раду України
Будинок Уряду України (Кабінет Міністрів)
Національний банк України
Участь у стажуванні в Європарламенті (додаткова оплата)
Це унікальна можливість поєднати освітню діяльність з культурним відпочинком.

В рамках поїздки ви ознайомитеся з роботою одного із найвпливовіших законодавчих органів світу, візьмете участь у парламентських слуханнях та комітетній роботі Європарламенту. Ви прослухаєте лекції від найбільш впливових політиків Європейського Союзу, євродепутатів від різних політичних партій парламенту, керівників ключових державних структур, бізнесменами.

Вже було здійснено 5 поїздок до таких держав, як Бельгія, Велика Британія, Франція, Північна Ірландія.
Що Ви отримаєте від навчання у Школі помічника народного депутата?
  • Дізнаєтесь про реалії помічника народного депутата: якими мають бути помічники народних депутатів та які обов'язки виконують.
  • Навчитесь працювати з документами (на практиці у депутатів ВРУ, КМДА, КОДА).

А також зможете оформити достойне та конкуренте резюме на офіційному бланку Школи.
  • У реальному часі отримаєте зворотний зв'язок від чинних помічників народних депутатів, політиків та експертів.
  • Отримаєте кейси, направлені на конкретні вміння та навички, якими повинен володіти помічник народного депутата, а в майбутньому - політик з великої літери!
Для тих, хто прагне навчатися БІЛЬШЕ!
Реєстрацію на курс ВІДКРИТО!