ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Відкритий вебінар з Сільвією Дінікою
Відкрито реєстрацію на онлайн вебінар 16 вересня 2021 року о 19:00!
Вебінар організовує Школа помічника народного депутата - перша незалежна освітня платформа, яка функціонує з 2014
Школа допомагає учасникам розпочати кар'єру у ВРУ, КМДА та інших державних органах влади
Кожен з вас може відвідати вебінар від Сільвії Дініки, послухати цікаву лекцію та навіть задати власні питання
Silvia Dinică
(Сільвія Дініка)
Member of the Senate of Romania, re-elected in December 2020 for a second mandate
Political affiliation: Save Romania Union
Сенатор, віце-президент USR у Бухаресті, президент економічної комісії
2016-2020 Member of the Committees for Communications and Information Technologies; Economy, Industries and Services; Transports and Energy.

2020-present Chairperson of the Committee for Economy, Industries and Services, Member of the Committee for Education, Youth and Sports.
2016-2020 рр. Член комітетів з комунікацій та інформаційних технологій; економіки, промисловості та послуг; транспорту та енергії.

2020-нині Голова Комітету з економіки, промисловості та послуг, Член Комітету з питань освіти, молоді та спорту.
Since 2021 Vice-President of the Romanian IPU Group.

2017-2021 Member of the Bureau of IPU's Standing Committee on Sustainable Development.
З 2021 року віце-президент Румунської групи IPU.

2017-2021 рр. Член Постійного комітету МПС з питань сталого розвитку.
Тема:
Міжнародний досвід законотворчої діяльності -
приклад Румунії
16 вересня о 19:00
Для кого відкритий онлайн - вебінар?
Усім, хто прагне розпочати політичну та юридичну кар'єру
Для всіх, хто бажає ефективно займатися політичною діяльністю, отримати досвід та розпочати власну політичну кар'єру.
Спеціалістам із міжнародної діяльності
Фахівцям в галузі міжнародних відносин, економіки, законотворчості. Усім, хто пране навчатися та працювати за кордоном.
Вузькопрофільним спеціалістам
Спеціалістам конкретних сфер, напрямків, що мають певний досвід роботи згідно комітетів ВРУ, Департаментів: міст України та областей України.
Студентам та молоді
Усім активним громадянам, студентам, хто прагне внести певний вклад в розвиток держави та працевлаштуватися у сфері комунікацій на державному рівні.
Лекція буде проводитися англійською мовою.

Переклад буде проводити Вікторія Вдовиченко - старша радниця з адвокації, кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права.

Що ви отримаєте на вебінарі?
Грунтовну та повчальну лекцію вид політика з Румунії
Лише уявіть! Ви потрапите на лекції до Члена Сенату румунського парламенту. Пані Сільвія розповідатиме про законотворчу діяльність за кордоном, поділиться унікальними знаннями.
Цінний досвід та реальні кейси
Сільвія поділиться власним життєвим досвідом роботи у різних сферах з питань законотворчої діяльності в Румунії. Лекція відбудеться англійською мовою, переклад проводитиме Вікторія - також спеціаліст із законотворчої діяльності за кордоном.
Відповіді на ваші питання
Ви гарантовано візьмете участь в конструктивній дискусії з Сільвією та перекладачем Вікторією. Не пропустіть такої можливості!
The movement to the dream begins with one successful step!
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
Error get alias
Реєстрацію на курс Школи помічника народного депутата ВІДКРИТО!