ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Аліною Піддубною
про побудову політичної кар'єри
Коли: 28 грудня 2021 року о 19:00
Вебінар організовує Школа помічника народного депутата - перша незалежна освітня платформа, яка функціонує з 2014
Школа допомагає учасникам розпочати кар'єру у ВРУ, КМДА та інших державних органах влади
Кожен з вас може відвідати вебінар від Аліни Піддубної, послухати цікаву лекцію та навіть задати власні питання
Про спікера

Аліна Піддубна —
- помічник-консультант народного депутата України 8 і 9 скликання;
- голова міжнародного напрямку в "Зе!Молодіжка";
- консультант у Київській обласній раді;
- працівник у Міністерстві соціальної політики;
- представник Торгово-промислової палати України, член Асоціації зовнішньої торгівлі;
- лекторка багатьох шкіл та форумів, у тому ж числі Школи помічника народного депутата.
Тема:
Передноворічний план побудови кар'єри у 2022: про головне та важливе!
28 грудня о 19:00
Для кого відкритий онлайн - вебінар?
Усім, хто прагне розпочати політичну кар'єру
Для всіх, хто бажає ефективно займатися політичною діяльністю, отримати досвід та стати помічником народного депутата.
Рекламістам та PR - спеціалістам
Фахівцям в галузі реклами та зв'язків із громадськістю, журналістам, PR - спеціалістам та маркетологам.
Місцевим політичним діячам
Спеціалістам конкретних сфер, напрямків, що мають певний досвід роботи згідно комітетів ВРУ, Департаментів: міст України та областей України.
Студентам та молоді
Усім активним молодим громадянам, студентам юридичних факультетів, хто прагне внести певний вклад в розвиток держави та працевлаштуватися у Верховну Раду.
Що ви отримаєте на вебінарі?
Грунтовну та повчальну лекцію про реальні можливості побудови кар'єри
Лише уявіть! Аліна розповідатиме про всі деталі та напрямки працевлаштування, як помічника-консультанта, так і нішових спеціалістів на експертів. Спікер розповідатиме про роботу на державній службі та й інших організаціях.
А також про команди, функціональні обов'язки, нюанси майбутнього кар'єрного росту, вимоги та необхідну базу знань.

Чому потрібно планувати вже та як реалізовувати мрію у 2022 році? З чого починати та де шукати - розповість Аліна вже цього вівторка!
Цінний досвід та реальні кейси
Аліна поділиться власним життєвим досвідом роботи у стінах українського парламенту, молодіжній організації та міністрествах України. Як експерт докладно розкаже про всі "+" та "-" діяльності у різних струткурах.
Відповіді на ваші питання
Ви гарантовано візьмете участь в конструктивній дискусії з Аліною. Не пропустіть можливості дізнатися відповіді на хвилюючі питання, зокрема: "А що ж мені робити?"
Отримайте подарунок!
Ви також отримаєте БОНУС!

Учасник, який задасть найцікавіше та найбільш вдале запитання, отримає в подарунок індивідуальний календар на рік від Школи помічника народного депутата!
Рух до мрії починається з одного вдалого кроку!
Error get alias
Реєстрацію на курс Школи помічника народного депутата ВІДКРИТО!