ШКОЛА ПОМІЧНИКА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Відкритий вебінар із народним депутатом Олександром Санченко
Відкрито реєстрацію на вебінар 13 серпня 2021 року о 19:00!
Вебінар організовує Школа помічника народного депутата - перша незалежна освітня платформа, яка функціонує з 2014
Школа допомагає учасникам розпочати кар'єру у ВРУ, КМДА та інших державних органах влади
Кожен з вас може відвідати вебінар від Олександра Санченко, послухати цікаву лекцію та навіть задати власні питання
Санченко Олександр Володимирович
  • Народний депутат України IX скликання
  • Голова "Зе! Молодіжка" - молодіжного крила партії "Слуга народу"
  • Засновник та голова громадської організації «Всеукраїнська асоціація музичних подій»
  • Експерт Реанімаційного пакету реформ в групі з молодіжної політики. У 2016 році отримав диплом лауреата премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді в розбудові столиці в номінації «Внесок у розвиток молодіжного руху»
Тема:
Меми, фан та драйв або
Як ми будуємо найбільшу молодіжку України?
13 серпня о 19:00
Для кого відкритий онлайн - вебінар?
  • Усім, хто прагне розпочати політичну кар'єру
    Для всіх, хто бажає ефективно займатися політичною діяльністю, вступити у кола Молодіжки та стати освіченим громадяном у рідній місцевості України.
  • Рекламістам та PR - спеціалістам
    Фахівцям в галузі реклами та зв'язків із громадськістю, журналістам, PR - спеціалістам, маркетологам для отримання перевірених фактів та обізнаності у молодіжній діяльності партії.
  • Вузькопрофільним спеціалістам
    Спеціалістам конкретних сфер, напрямків, що мають певний досвід роботи згідно комітетів ВРУ, Департаментів: міст України та областей України.
  • Студентам та молоді
    Усім активним молодим громадянам, хто прагне внести певний вклад в розвиток держави.
Що Ви отримаєте на вебінарі?
  • Пан Олександр — народний депутат України 9 скликання, розповість про всю організацію "Зе! Молодіжки", про безліч мемів, фану та драйву в діяльності найбільшої молодіжки в Україні.
    • Головне питання, яке рокриватиметься протягом лекції:
    Як будується
    "Зе! Молодіжка" та яка мета її діяльності!

Про це та більше на нашому вебінарі 13 серпня!
  • Олександр поділиться з учасниками:
    • досвідом побудови головної моложідки в Україні;
    • роботою та функціональними обов'язками цього крила партії.
  • Ви гарантовано візьмете участь в конструктивній дискусії з Олександром. Задасте власні питання та отримаєте професійні відповіді!

Чекаємо на активну та свідому молодь!
Рух до мрії починається з одного вдалого кроку!
ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС ЗМІ?
ЛЕКТОРИ
Наша школа співпрацює з досвідченними політичними діячами в минулому та сьогоденні
  • Леонід Кравчук
    Перший Президент України
  • Міхеіл Саакашвілі
    Президент Грузії (2005-2013)
  • Борис Тарасюк
    Двічі міністр закордонних справ України
  • Віктор Пинзеник
    Двічі міністр фінансів України (2005-2006, 2007-2009)
  • Айварас Абрамавічус
    Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014)
  • Олексій Гончарук
    Прем'єр-міністр України (2019 - 2020)
  • Антон Геращенко
    Заступник Міністра внутрішніх справ України
ВІДГУКИ СПІКЕРІВ
Володимир Литвин
9-й голова Верховної Ради України, народний депутат України
Сьогодні виступив з лекцією перед студентами гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів різних міст України. Організатори звернулись з проханням розказати студентам про роботу помічника народного депутата. Однак, заявлена тема була лише фоном обговорення нинішніх проблем держави. Молоді люди активно цікавились ситуацією в Криму, зміною влади в Україні, поверненням до Конституції 2004 року, пропозиціями дозволити українцям тримати вогнепальну зброю.Від майже двохгодинного спілкування отримав надзвичайні позитивні враження – молодь дуже активна, допитлива, обізнана із процесами, які відбуваються в країні. За такими – майбутнє.
Олег Ляшко
Народний депутат України, лідер "Радикальної партії Олега Ляшка"
Який помічник не мріє стати народним депутатом? Серед якостей: знання, енергійність, вміння працювати цілодобово, віра у власні сили, наполегливість і міцне здоров'я, тому що це досить складна робота. Потрібно нічого боятися. Ось такі помічники потрібні саме мені.
Арсеній Яценюк
15-й прем'єр-міністр України
Помічник повинен бути цілеспрямованим, організованим, професійним в тому питанні, за яке відповідає. Дуже добре, якщо у помічника є юридична або економічна освіта.
Віталій Кличко
Київський міський голова, народний депутат України
Головне для людини, яка працює - це його бажання працювати. А навчитися і набути необхідних навичок можна за дуже короткий час. Пунктуальність, бажання працювати і головне професіоналізм - це мої критерії політика та помічника народного депутата.
Валентин Наливайченко
13-й голова Служби безпеки України, народний депутат України
Багато помічників українських депутатів або охороняють їх, або валізи і чай їм носять. Мені такі помічники не потрібні. Оскільки я працюю в комітеті закордонних справ, то для мене важливі знання міжнародних відносин, права, безпеки, українського законодавства. Дуже важливим є вміння вести переговори і звичайно ж, базова університетська освіта.
Error get alias
Реєстрацію на курс Школи помічника народного депутата ВІДКРИТО!