Порівняльна таблиця
LIGHT
VIP
PREMIUM
3 дні інтенсивного навчання (лекції, практичні заняття, нетворкінг, тімбілдінг)
Кава, чай, печиво
Фотозвіт із заходу
Індивідуальне фото для резюме
Можливості особистого знайомства зі спікерами у кулуарах освітнього
Фірмові роздаткові матеріали: блокнот, ручка та додаткова інформація
Можливість (по)ставити питання спікерам
Сертифікат про закінчення курсу
Участь у конкурсному відборі на проходження 1-тижневого онлайн стажування у Верховній Раді України (чи в КМДА, обласні ради або місцеві)
Гарантоване 100% 3-денне офлайн стажування у Верховній Раді України (чи в КМДА, обласні ради або місцеві)
Гарантоване 100% 2-тижневе офлайн стажування у Верховній Раді України (чи в КМДА, обласні ради або місцеві)
Автоматичне потрапляння у кадровий резерв Асоціації помічників народних депутатів
Екскурсія у Верховну Раду України
Екскурсії у Кабінет Міністрів та Національний банк України.
Закритий фуршет зі спікерами курсу та чинними помічниками народних депутатів
Особиста консультація зі стажування
Доступ до відеолекцій курсу та отримання 5-ти додаткових лекцій від чинних помічників народного депутата у записі
Повний курс онлайн (25 лекцій по 80 хв від відомих політичних діячів)
Два сертифікати про закінчення програми
Участь у стажуванні в Європарламенті (додаткова оплата)
Як оплатити?
  • Внесіть передплату 50% відповідно до вибраного формату навчання до початку курсу (максимально – за 1 день).
  • Іншу суму (доплату) готівкою у перший день Школи, після укладання договору.
  • Якщо у Вас не вийде потрапити на курс, то передплата (повна оплата) не повертається, а автоматично зараховується на наступний курс Школи помічника народного депутата, який Ви зможете пройти.

Чи можна ознайомитись з послугами більш детально?
Більш детально ви можете ознайомитися з порівняльною таблицею на нашому сайті або залишити заявку і задати нам необхідні питання.
Кому підійде цей курс?
Курс підійде для кандидатів на виборні посади, публічним персонам. Політичним консультантам, політологам і журналістам. Фахівцям з маркетингу, реклами, зв'язків з громадськістю та просування в соціальних мережах.

А також для кожного, хто мріє розпочати власну політичну кар'єру та має намір реалізувати свій потенціал і стати корисним країні!
Чи будуть домашні завдання?
Учасники формату Light та Standart отримують завдання для участі у конкурсному відборі:
1. Учасникам потрібно оформити резюме на бланку школи та надіслати у визначений дедлайн + творче завдання.
2. Написання тестів.
Усі виконані завдання будуть оцінені максимальною кількістю до 45 балів.

Учасники формату VIP та PREMIUM повинні лише написати резюме (з корегуванням від Школи помічника народного депутата).
Якою мовою буде проходити навчання?
Навчання проводиться 90% українською, також можлива англійська (з перекладом) та інші мови.
Як будуть визначати переможців для стажування?
В залежності від кількості набраних балів буде складена турнірна таблиця для оцінювання.

Перші 10% від кількості учасників, які виконали домашні завдання, будуть направлені на стажування до депутатів Верховної ради України. Наступні 10% до Київської міської ради або Київської обласної ради (можливо інших місцевих рад та обласних). Стажування офлайн та онлайн - в залежності від формату участі.